Skocz do zawartości

Aplikacje Do Xiaomi Router Po Angielsku


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz, mój, znany paru osobom kolega Mark Hedley przetłumaczył aplikacje do zarządzania routerami Xiaomi na język angielski. 

 

Apka jest do obsługi Routera 1TB i Mini.

 

Temat na forum: http://en.miui.com/thread-98253-1-1.html

Niestety kiedy jest wybrany język polski w telefonie aplikacja dalej jest po chińsku, kiedy zmienię język na angielski aplikacja jest po angielsku. Ma ktoś jakieś propozycję jak to zrobić aby było dobrze? dobrze to język polski w telefonie a angielski w aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lool no raczej nie.

Apka jest po angielsku i magicznie nie będzie polskiego.

 

Mark jest powiedzmy mało ogarnięty w kompilacji itp... dlatego tłumaczenie włożył w values-en. Gdyby zastąpił chińskie values angielskim odpowiednikiem to wtedy byłby eng bez znaczenia czy jest wybrany polski w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lool no raczej nie.

Apka jest po angielsku i magicznie nie będzie polskiego.

 

Mark jest powiedzmy mało ogarnięty w kompilacji itp... dlatego tłumaczenie włożył w values-en. Gdyby zastąpił chińskie values angielskim odpowiednikiem to wtedy byłby eng bez znaczenia czy jest wybrany polski w systemie.

Może być po angielsku, ale jak wybiorę w telefonie język polski to apka jest automatycznie po chińsku :)

Niechby tylko zrobił żeby działała po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lool no raczej nie.

Apka jest po angielsku i magicznie nie będzie polskiego.

Mark jest powiedzmy mało ogarnięty w kompilacji itp... dlatego tłumaczenie włożył w values-en. Gdyby zastąpił chińskie values angielskim odpowiednikiem to wtedy byłby eng bez znaczenia czy jest wybrany polski w systemie.

Nie chodziło mi o polski, tylko o fallback do angielskiego jeśli jest ustawiona lokalizacja pl. W tym momencie jest fallback do chińskiego :)

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Acid podał rozwiązanie, ja podałem drugi wariant, teraz tylko zdekompiluj apkę, dodaj co trzeba i poskładaj do kupy. A i podpisz apkę bo wywali błąd przy instalacji.

...Znalazłem wolne 5 minut więc proszę bardzo. Link. Angielska wersje działająca na romie pl.

Przed instalacją należy odinstalować poprzednią wersję bo instalacja nie powiedzie się.

Edytowane przez fyme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Acid podał rozwiązanie, ja podałem drugi wariant, teraz tylko zdekompiluj apkę, dodaj co trzeba i poskładaj do kupy. A i podpisz apkę bo wywali błąd przy instalacji.

...Znalazłem wolne 5 minut więc proszę bardzo. Link. Angielska wersje działająca na romie pl.

Przed instalacją należy odinstalować poprzednią wersję bo instalacja nie powiedzie się.

Działa, dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...