Skocz do zawartości

Wiadomości ze swiata na panelu informacyjnym


marecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

od niedawna pojawiły się wiadomości na panelu informacyjnym, który oczywiście je aktualizuje od razu po połączeniu się z internetem. Znaleźliście gdzieś opcję jak usunąć te wiadomości z panelu? Się mi wydaje, że to chyba lekko laguje mi telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wipek napisał:

Też mam te wiadomości i na panelu informacyjnym a wcześniej nie miałem i to kogo wiadomości to jest Microsoft news a tej aplikacji nie mam zainstalowanej

Ale jak widać Xiaomi dogadało się z MS i dodało. Mogli dodać od Googla, ale te już są w aplikacji Googla.

 

36 minut temu, colin23 napisał:

Ale takich skrótów też nie mam. może dlatego że uzywam nova luncher

Nie masz bo to funkcja launchera Miui, którą można oczywiście wyłączyć.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę pokombinowałem, zmieniłem na standard launcher i chyba jest rozwiązanie: ustawienia/ekran główny i wyłącz panel informacyjny

 

u mnie jak mam włączone to na ekranie głównym mam to jak przewinę w lewo. jak wyłącze to nie można już tam wejść. 

Edytowane przez colin23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wipek napisał:

Ja nie wiem jak to wyłączyć sam bym chciał wiedzieć tylko że ja nie chce wyłączyć całego panelu tylko te wiadomości 

Tak się nie da. Albo cały panel, albo nic. Po co Ci ten panel? Tam nie ma niczego nowego, wszystko w nim zawarte jest dostępne w innych miejscach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...