Jason123 Posted April 3, 2020 Posted April 3, 2020 (edited) Witam. Po wymianie wyświetlacza w Xiaomi 9t czytnik lini papilarnych nie działa prawidłowo- komunikat spróbuj ponownie a później zbyt wiele prób. Raz na jakiś czas uda mi się odblokować jakimś cudem telefon. Na smartfonie nie ma żadnej szybki ochronnej/foli. Pozdrawiam Edited April 3, 2020 by Jason123
Antyhaker Posted April 3, 2020 Posted April 3, 2020 Wymiana na własną rękę? "U Janusza" w serwisie? Na gwarancji?
Jason123 Posted April 3, 2020 Author Posted April 3, 2020 4 godziny temu, Antyhaker napisał: Wymiana na własną rękę? "U Janusza" w serwisie? Był naprawiany w serwisie, telefon nie jest na gwarancji. Pan z serwisu na razie też nie ma pojęcia dlaczego nie działa. Może przez to, że wyświetlacz jest nieoryginalny. Zawszę mogę rozebrać smartfona.
Antyhaker Posted April 4, 2020 Posted April 4, 2020 12 godzin temu, Jason123 napisał: Był naprawiany w serwisie, telefon nie jest na gwarancji. Pan z serwisu na razie też nie ma pojęcia dlaczego nie działa. Może przez to, że wyświetlacz jest nieoryginalny. Zawszę mogę rozebrać smartfona. No najprawdopodobniej wina wyświetlacza Reklamuj to cudo w tym cudownym serwisie.
Fighter2104 Posted February 28, 2021 Posted February 28, 2021 Mam tą samą sytuację, po wymianie na własną rękę nie działa czytnik. Ekran wymieniałem drugi raz, za pierwszym razem czytnik reagował raz na 10 prób, teraz każda próba jest nieudana. Podobno to jest wina softu, ktoś jest w temacie co można zrobić? Ekran jest nieoryginalny, jakaś podróba.
Netoper Posted February 28, 2021 Posted February 28, 2021 Ekran jest nieoryginalny, jakaś podróba.No i na 99.99% w tym jest problem a nie w sofcie.Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now