Skocz do zawartości

Funkcja wszystkie dzwonki nie dziala, nie mozna wybrać innego dzwonka niz dzwieki natury


gunia

Rekomendowane odpowiedzi

Od ostatniej aktualizacji do MIUI Global 11.0.3 Stabilna coś się posypało w dzwonkach. Wszystkie ustawione do tej pory działają, ale jak chce przypisać nowy dzwonek do nowego kontaktu albo ustawić nowy dzwonek do nowego alarmu do wyboru są tylko jakieś nowe dzwonki natury i  nie da sie zmienic na dzwonek systemowy albo na moje dzwonki, opcja wszystkie dzwonki w alarmach przestała być aktywna, dzwonka systemowego też nie da się zmienic, jest nieaktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry dzidexx, ale nic nie rozumiem, nie mam problemu ze znaleziem dzwonków czy plików muzycznych, mam problem z tym że np nie moge ustawic dzwonka nowego alarmu innego niz odglosy natury, opcja inne dzwonki przestala działac. Opcja domyślne dzwonki tez nie dziala, pokazuje np wybor dzwonkow systemowych ale nie zapamietuje wyboru. Dzwieku domyslnego dzwonka tez nie mozna zmienic. Zalaczam print screeny.

Screenshot_2020-04-01-21-38-50-912_com.android.deskclock.jpg

Screenshot_2020-04-01-21-40-30-814_com.android.deskclock.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gunia zmienił(a) tytuł na Funkcja wszystkie dzwonki nie dziala, nie mozna wybrać innego dzwonka niz dzwieki natury

W alarmach klikam na zielony wszystkie dzwonki i nie dziala. W dodaj alarmy klikam niebieski domyslne dzwonki, wybieram dzwonek systemowy lub wlasny, czyli klikam v i nie zapamietuje ustawien. Caly czas pokazuje domyslny dzwonek, ktorego tez nie mozna teraz zmienic. Przed aktualizacja nie bylo problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...