Skocz do zawartości

Amazfit GTR 47mm upgrade failed


imadloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Mój pierwszy post związany jest z zakupem Amazfit GTR 47 mm. Niestety mam problem i dotyczy on ciągłej próby aktualizacji.

Smartwatch paruje się prawidłowo z aplikacją Amazfit i od razu próbuje aktualizować. Niestety po zakończeniu pisze niepowodzenie i znów aktualizuje. I tak w kółko.

Czytałem już dużo na ten temat ale nie mam kompletnie już pomysłów i proszę o radę.

Próbowałem sparować ponownie, odinstalować i zainstalować aplikacje, dałem już wszystkie możliwe uprawnienia, sprawdzałem na innym telefonie, usuwałem dane z aplikacji Bluetooth Share, restartowałem telefon ( Xiaomi 3S ),

Nawet pokusiłem się o zainstalowanie aplikacji Notify & Fit gdzie można wgrywać z oficjalnego oprogramowania odrębnie czcionki, gps, zasoby itd.

Jedynie co wgrało się z powodzeniem to czcionki.

Obecnie tak mi go wykrywa :

Identyfikator opaski: 36 - GTR 47mm Global

Oprogramowanie sprzętowe 1.3.4.00
Zasoby: 24

Czcionka: 11

GPS: 18344,eb2f43f,126

Czy macie jakiś pomysł ?
Czy zegarek może być uszkodzony ?

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No udało się rozwiązać, serwis odpowiedział że znają problem jest on sprzętowy i trzeba go zwrócić. Jeśli to było aliexpress i skończyła się ochrona to sprzedaj go komuś najlepiej. Zapewne jeśli nie trafi na takiego jak my to będzie zadowolony hehe

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 19.04.2020 o 12:51, Ratte84 napisał:

Cześć mam identyczny problem , udało ci się to rozwiązać czy odeslales ? Jestem ciekawy czy nie będę miał problemu z myfriendem -co prawda dostawa była z magazynu PL ehh

Nie udało mi się rozwiązać. Przyjaciel z Chin chce, żebym go odesłał. Niestety koszt poczty polskiej to minimum 60 zł. Niestety okres pandemii i wysyłka do chin nie jest możliwa. Okres ochrony mi się kończy.
Myfriend proponuje żeby naprawić w serwisie w Polsce, a on zwróci pieniążki, jednak nie ma w Polsce serwisu, który chciałby mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...