Skocz do zawartości

Jak zmienić ustawienia w Redmi Note 8 pro


marcintychy

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc .Mam RN 8 pro i od dwóch dni mam w skrótach ustawionych automatycznie przez MIUI  - wiadomości .Problem w tym ,że ja żadnych wiadomości nie dodawałem ...

Wchodząc w ustawienia mam skróty ( tu mam swoje aplikacje dodane) wiadomości , polecane ,zaawansowane narzędzia , krótka notatka , akcje ,wydarzenia z kalendarza 

Jak mam się pozbyć tych wiadomości które w ogóle mnie nie interesują i nagle się pojawiły 

Edytowane przez marcintychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja się podłącze, też mam dość wiadomości z plotka,  men's health, itp. Nie można tego wyłączyć wybrać tematu, ani źródeł, dla mnie dramat. A wyświetlanie reklam których nie mogę wyłączyć to cios poniżej pasa. Próbowałem innych launcherów, ale zawsze coś, to reset to lekka zamółka, albo niereagujące widgety. Nie pozbędę się wiadomości to tel leci do szuflady a biorę ze sklepu coś z Android one.

Jakieś propozycje wyłączenia badziewia?

Screenshot_2020-04-16-12-49-37-898_com.mi.android.globalminusscreen~2.jpg

Screenshot_2020-04-16-12-49-48-539_com.miui.home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bakkrzycho napisał:

Nie pozbędę się wiadomości to tel leci do szuflady

W Android one nie będziesz miał tego panelu (wielu innych rzeczy również), tu można go po prostu wyłączyć. Reklamy (propozycje) też. Wystarczy przejrzeć menu aplikacji w których się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Android one dodam to co lubię, tu zostałem uszczęśliwiony na siłę, i nie potrafię tego wyłączyć. Na zdjęciu widać że nie dodali takiej opcji. W wiadomościach od Googla to mogę blokować źródła i wybrać co mnie interesuje, to od miui zero konfiguracji.(╯°□°)╯︵ ┻━┻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bakkrzycho napisał:

tu zostałem uszczęśliwiony na siłę, i nie potrafię tego wyłączyć.

A jest Ci ten panel do czegokolwiek potrzebny? Po prostu go wyłącz, nie musisz na siłe używać. Nadal wiadomości od Googla mozesz sobie oglądać, bez panela.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bakkrzycho napisał:

A napisz gdzie go wyłączyć.

Pisałem o całym panelu informacyjnym, nie wiadomościach w nim zawartych. Ustawienia, Ekran główny. Możesz też odinstalować aktualizacje Panelu informacyjnego. Może w  romie dostałeś starszą wersję bez wiadomości. Ustawienia, Aplikacje, Panel informacyjny (trzeba włączyć pokazywanie aplikacji ststemowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...