Skocz do zawartości

MIUI 20.3.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Miui 11.2 / 20.3.27 Mi9t Pro

Brak możliwości ustawienia lokalizacji dla yanosika na zawsze zezwalaj, co uniemożliwia normalne użytkowanie aplikacji. Mogę wybrać tylko: zezwalaj tylko podczas używania aplikacji. lub odmów. Przy zaznaczeniu zawsze zezwalaj wraca automatycznie do opcji tylko podczas używania...

Ustawienia aplikacji yanosik -> Uprawnienia aplikacji -> Lokalizacja ->Zawsze zezwalaj - nie działa

Ogólnie widzę w tej kompilacji problem z uprawnieniami lokalizacji ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dnia 5.04.2020 o 15:55, Orjon napisał:

No ciężko żeby nie wyrzucało, skoro to ROM nie dla tego urządzenia...

Hej, pisałem o tym bo zastanawiało mnie czy rom z rn8 pójdzie na rn8t. Z tego co widziałem to miuipro używa firmware z rn8 i twierdzą ,że jedyna różnica to nfc. Troche mi brakuje wydań weekly, zawsze na nich siedziałem a teraz cóż został tylko nieszczęsny global.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kronos napisał:

czy rom z rn8 pójdzie na rn8t

Zgaduję, że pewnie by poszedł po odrobinie przeportowania. Ale wątpię, że ekipa będzie chciała to robić (choć robili to na mi5/mi5s). Poza tym - nie wiem, jak będzie z przeportowaniem nfc, jak RN8 dostanie Androida 10 (bo przecież 8T ma tylko Global Stable i pewnie Q dostanie, ale za kilka miesięcy...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Orjon napisał:

Zgaduję, że pewnie by poszedł po odrobinie przeportowania. Ale wątpię, że ekipa będzie chciała to robić (choć robili to na mi5/mi5s). Poza tym - nie wiem, jak będzie z przeportowaniem nfc, jak RN8 dostanie Androida 10 (bo przecież 8T ma tylko Global Stable i pewnie Q dostanie, ale za kilka miesięcy...).

Jeśli by chcieli to z chęcią pomogą chociażby jako tester ( i to pewnie nie tylko ja, widziałem już kilka osób które też chciały weekly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2020 o 19:10, Crunck napisał:

Miui 11.2 / 20.3.27 Mi9t Pro

Brak możliwości ustawienia lokalizacji dla yanosika na zawsze zezwalaj, co uniemożliwia normalne użytkowanie aplikacji. Mogę wybrać tylko: zezwalaj tylko podczas używania aplikacji. lub odmów. Przy zaznaczeniu zawsze zezwalaj wraca automatycznie do opcji tylko podczas używania...

Ustawienia aplikacji yanosik -> Uprawnienia aplikacji -> Lokalizacja ->Zawsze zezwalaj - nie działa

Ogólnie widzę w tej kompilacji problem z uprawnieniami lokalizacji ;/

Dokładnie mam identyczny problem z ustawieniem lokalizacji dla aplikacji endomondo, można jakoś to naprawić? Coś zdziałać z tym????

Mój telefon to Xiaomi Mi Mix 2S

@Orjon Masz może jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, też szukam rozwiązania z uprawnieniami lokalizacji dla endomondo w miui polska, na globalu było ok, na otwartych romach również, ale na każdym z próbowanych coś się gryzło coś nie działało tu myślałem, że wszystko jest ok dopóki dziś nie poszedłem pobiegać. Muszę mieć ciągle włączony ekran bo w tle nie łapie gps i mierzy nie dokładnie, może można przez magiska jakoś uprawnienia dodać by lokalizacja działała ciągle ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, max699 napisał:

Hejka, też szukam rozwiązania z uprawnieniami lokalizacji dla endomondo w miui polska, na globalu było ok, na otwartych romach również, ale na każdym z próbowanych coś się gryzło coś nie działało tu myślałem, że wszystko jest ok dopóki dziś nie poszedłem pobiegać. Muszę mieć ciągle włączony ekran bo w tle nie łapie gps i mierzy nie dokładnie, może można przez magiska jakoś uprawnienia dodać by lokalizacja działała ciągle ? 

Mam identyczny problem i ciągle szukam rozwiązania, może ktoś coś na to pomoże???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie dla endomondo. Usunąłem apkę. Instalowałem starszą wersję ale nie to było rozwiązaniem choć piszę całą drogę ;-) Instalując na nowo i udzielając uprawnień z lokalizacją tym razem wybrałem zezwól tylko tym razem. Później mogłem już wybrać lokalizację na stałe. Pozdrawiam, mam nadzieję, że komuś pomogłem. Biegałem dziś i było już ok. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś taki dziwny problem jak ja po instalacji aktualizacji w moim Mi8 ??

W lewym górnym rogu tam gdzie godzina i siła sygnału cały czas wyświetla się jakieś niebieskie dziwne coś Dokładnie takie:

1d8b2d366322.jpg

Jak w niego kliknę otwiera mi się np. Yandex maps albo mi-fit ?? O co chodzi ??? Jak to wyłączyć ?

Chcę żeby było tak jak poprzednio

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2020 o 13:25, max699 napisał:

Znalazłem rozwiązanie dla endomondo. Usunąłem apkę. Instalowałem starszą wersję ale nie to było rozwiązaniem choć piszę całą drogę ;-) Instalując na nowo i udzielając uprawnień z lokalizacją tym razem wybrałem zezwól tylko tym razem. Później mogłem już wybrać lokalizację na stałe. Pozdrawiam, mam nadzieję, że komuś pomogłem. Biegałem dziś i było już ok. Pozdrawiam 

Działa, działa, działa - jesteś wielki ! Polecam każdemu ten sposób!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje wgrać recovery orangefox na RN7 w celu instalacji tego ROMu, w konsoli wpisuje po kolei fastboot devices - wykrywa, potem fastboot flash recovery recovery.img - przesyła i kończy powodzeniem, potem fastboot boot -  tu mam problem ile bym nie trzymał przycisków to albo: krótko - pokazuje się Redmi unlocked i tak wisi, jak przytrzymam dłużej telefon normalnie się uruchamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...