Skocz do zawartości

MIUI 20.3.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
9 minut temu, marcinj6 napisał:

Nie wiem czy to tylko u mnie ale nadal skopany jest ciemny motyw na 20.3.27 nadal restart włącza wszystko od nowa i po odpaleniu chrome czarna czcionka w pasku statusu.

Jeśli masz roota, to pobierz ze sklepu jakikolwiek terminal (np. Terminal Emulator) i wpisz:

1. su
2. settings put system smart_dark_enable 0
3. setprop debug.hwui.force_dark false

Później restart. Od tego momentu Globalny ciemny motyw jest wyłączony.
Dopóki nie wejdziesz w ustawienia ciemnego motywu to będzie ok nawet po restarcie. Jak wejdziesz to cały proces do powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. Udalo mi sie zrobic SafetyNet na zielono dzięki jakiemuś modułowi HiddenCore z xda, ale Google Pay i tak nie chce dzialac z żadnym z czterech sposobów default_sad.png

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka


Hiddencore ukrywa roota tylko przed Magiskiem xD Zainstaluj dowolna apke ze sklepu do sprzedania SafetyNet i zobaczysz że się będzie palić na czerwono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, marcinj6 napisał:

Kurde kolejny bug na 20.3.27 to gdy zaczynasz pisać cokolwiek to dopiero po paru literach sie tekst wyświetla. Ponoć bateria lepiej na mi9t pro w porównaniu do 20.3.19 może ktoś potwierdzić?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Nie potwierdzam buga, działa błyskawicznie, jaka klawiatura? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach używania na K20 Pro:

-Zniknęły dziwne lagi w tym nowy przy wchodzeniu na główny ekran

-ING dalej działa i mam nadzieję że jak najdłużej 

-Od wersji 20.3.27 nie ma powiadomienia "Wyczyść dane aplikacji"

 

Problemy występujące od kilku wersji:

-Słaby czas na baterii 

-Powiadomienia z Gmaila nie przychodzą w ogole, synchronizacja jest, dane aplikacji wyczyszczone, brak oszczędzania baterii w aplikacji

-Crash messangera, jeżeli zrobi się zdjęcie appką i próbuje się je wysłać

- Długi zrzut czasami działa a czasami się zacina i strona się przewija ale zrzut się nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten soft czasami się wiesza najczęściej na chorme, poza tym od kilku wersji zepsuty jest kalkulator, zawiesza się w momencie naciśnięcia cyfry 4 żeby to zreprodukować trzeba otworzyć kalkulator narobić dużo różnych działań powiedzmy ze 30 i spróbować zrobić jakieś działanie z liczbami 4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten soft czasami się wiesza najczęściej na chorme, poza tym od kilku wersji zepsuty jest kalkulator, zawiesza się w momencie naciśnięcia cyfry 4 żeby to zreprodukować trzeba otworzyć kalkulator narobić dużo różnych działań powiedzmy ze 30 i spróbować zrobić jakieś działanie z liczbami 4.
 
U mnie ten problem nie występuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2020 o 16:12, Bonhart napisał:

Witam. 

 

Mam Mi6 i planuję z niego korzystać jeszcze jakiś czas. Ale ostatnio różne rzeczy się psują, MIUI 12 raczej już nie dostanie, także nie wiem, wracać na Global, czy jeszcze czekać. 

Aplikacje muzyczne, oprócz systemowej, straciły powiadomienia, Gmail nie otwiera maili, zamuły, crashe launchera, w ogóle cuda wianki. Czy może format i instalacja na czysto?

Cześć, też mam tą samą zagwozdkę, chociaż na obecnym romie nie mam już problemów o których wspominasz. Miałem ogólny lag telefonu na poprzednich dwóch wersjach, na tej jest wszystko w porządku i o dziwo ładnie działa, spróbuj może na początek wyczyścić dalvik/cache.

Ja osobiście na razie zostaję na tym, zobaczę co będzie dalej bo teoretycznie zapowiedzieli zakończenie wsparcia dopiero w czerwcu więc pewnie coś jeszcze wyjdzie, przypuszczam że jakiś ostateczny global jeszcze się pojawi, wtedy na niego przejdę pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi co maja różne nietypowe problemy których nie posiadają inni użytkownicy. Poświęćcie chwilę czasu zróbcie pełny wipe a nawet format i zainstalujecie wszystko na nowo. Niestety instaluję się co tydzień nowe romy to i gdzieś czasem jakiś syf zostanie.. jakie było moje zdziwienie jak pierwszy raz po długim czasie zrobiłem format. Nie ten telefon. To nie boli a pomaga.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na MI9se. Nie mogę przejść z wersji stabilnej na rozwojowa 20.3.26. instalacja przebiega pomyślnie, ale telefon po restarcie ciągle wchodzi w TWRP. Próbowałem też wcześniejszą wersję miuipolska.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem jak przedmówcy strasznie leci mi bateria (telofon Mi8). Noc to co najmniej 8%. W obecnej sytuacji (pandemia) prawie cały czas jestem w domu i odkąd mam ten soft ciężko jest osiągnąć 4 h SoT:-( na WiFi. Wcześniej (20.2.27) chodząc do pracy bateria dawała radę zawsze 3,5-4h SoT a z 9h byłem na LTE i jeszcze w pracy mam bardzo słaby zasięg. Zauważyłem również że bardzo często włącza się ten "monitoring" aplikacji (zachowania aplikacji)? Czy mogę wgrać od razu ostatni soft stabilny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2020 o 12:33, wallygraf napisał:

Witam. Mam problem jak przedmówcy strasznie leci mi bateria (telofon Mi8). Noc to co najmniej 8%. 

Przez noc 8% to dużo? To około 1% na godzinę...

Poza tym sam piszesz, że wcześniej chodziłeś do pracy. Może w domu masz gorszy zasięg z nadajników (nie w sensie widoczny dla użytkownika, a w sensie dla urządzenia), a to generuje wyższe zużycie energii.

 

Przypominam po raz kolejny, to wątek o aktualizacji cotygodniowej, oznaczonej określonym numerkiem. Kwestie instalacji MIUI (dev i stable), czy innych Magisków są omawiane w dedykowanych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...