Skocz do zawartości

MIUI 20.3.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

A na poprzedniej wersji Ci dobrze działało? Bo mi np na poprzedniej spadło w nocy o 1%, jak wyglądała sprawa z sot? Teraz na tej aktualizacji miałeś lepsze sot czy na poprzedniej? U mnie na najnowszej aktualizacji na mi 9, luzno 7h dot idzie wykręcić od 100% do 20%, na poprzedniej nie testowałem sot. Daj znać jak się dowiesz co Ci drenuje baterię.
Tutaj obserwacje AOD mimo że ustawiony na 10 sekund zjada baterie bardziej niż zwykle...dużo też wybudzeń jest i i głównie w lightdoze jest. Dziś chyba wracam na poprzednią wersje. b47d5f4d326df7463c5e5575629caa39.jpg8456aaa60412137c2a85e4d16e1ff91b.jpg4c221ec87a14936cd89b3beb043bb97d.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przestańcie wrzucać nic nie wnoszące zrzuty ekranu. Wydatnie zmniejszacie przejrzystość wątku. Mówię tu o tych, którzy notorycznie wrzucają zrzuty ze zużyciem baterii.

Poza tym każdy obrazek można edytować sobie przed wrzuceniem tak, żeby zawierał tylko istotne elementy. Wrzucacie całe ekrany, w dodatku w rozdzielczości powodującej, że jeden post zajmuje pół strony wątku...

Za chwilę posypią się warny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie aplikacji Alior Bank.
Aplikacja wykrywa, że ROM jest nieoficjalny lub posiadam root, do tej pory tego nie było. Aplikacja działa, ale wszystko muszę potwierdzać przez PIN, odcisk palca nie działa. Teraz pytanie czy zmiana zaszła po stornie samej aplikacji, czy po stronie romu? Ewentualnie czy jest na to jakaś rada? Roota nie mam.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jacoGURU napisał:

Edit: sprawdziłem magisk nic nie zmienia. Aplikacja widzi, że system jest nieoficjalny.

W takim razie coś nie tak robisz. Korzystam z plikacji Alior Mobile i normalnie korzystam z opcji logowania i potwierdzania operacji odciskiem palca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacoGURU napisał:

@mrosi sęk w tym, że nie mam roota, tak jak pisałem. Więc czy magisk ukryje fakt nieoficjalnego romu?

 

 

Edit: sprawdziłem magisk nic nie zmienia. Aplikacja widzi, że system jest nieoficjalny.

Poczytaj tutaj.

https://miuipolska.pl/forum/topic/45746-naprawianie-niedziałającego-google-pay-poradnik-2019/#comments

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2020 o 10:43, RASTY777 napisał:

dotychczas działały... mam ustawione wyłączanie sieci, gps, bt itp codziennie w nocy, aktualizację zrobiłem w piątek, w sobotę było ok, w niedziele się popsuło dlatego podejrzewam, że problem dotyczy faktu zmiany czasu jaka nastąpiła.
I z tego co pamiętam zaplanowane zadania chińczycy już kiedyś wywlili, to że my to mamy, to robota .eu (na forum .eu też już niektórzy to zgłaszali) więc jeśli padło to musimy czekać aż naprawią - w changelogu jest mowa o nowej wersji kalendarza, może to jest przyczyna... ??

u mnie dzisiaj zadania zaczęły działać normalnie, nie wiem co to było bo nic nie zmieniałem ale działa, zobaczmy na jak długo... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, preston2009 napisał:

Mi 9SE od 20.1.2 nienaprawiony błąd z maksymalną głośnością podczas połączeń. Na start mam maksymalną, Dopiero ściszenie do minimum i pogłośnienie ścisza.

Dodatkowo ustawienie własnego dźwięku dla wiadomości SMS nie ma wpływu na ten głupi plum, który jest odtwarzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2020 o 10:43, RASTY777 napisał:

dotychczas działały... mam ustawione wyłączanie sieci, gps, bt itp codziennie w nocy, aktualizację zrobiłem w piątek, w sobotę było ok, w niedziele się popsuło dlatego podejrzewam, że problem dotyczy faktu zmiany czasu jaka nastąpiła.
I z tego co pamiętam zaplanowane zadania chińczycy już kiedyś wywlili, to że my to mamy, to robota .eu (na forum .eu też już niektórzy to zgłaszali) więc jeśli padło to musimy czekać aż naprawią - w changelogu jest mowa o nowej wersji kalendarza, może to jest przyczyna... ??

Nagrałem zachowanie ustawienia daty przypomnienia:

https://streamable.com/jehal5

Jak widać po pierwszym kwietnia mamy 2 maj, a potem 3 kwietnia. Nagrywane wczoraj przed północą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2020 o 17:50, ajes napisał:

W RN7 opcja "id rozmówcy" nie daje możliwości zmiany. Sieć virginmobile. Na telefonie RN7PRO w tej samej sieci działa. Czy ktoś może potwierdzić, że na lavender też mu to nie działa?

u mnie tego problemu nie ma (lavender, sieć Plush)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy ktokolwiek zaobserwował opóźnienia w powiadomieniach z komunikatorów (jest szansa, że nie tylko z nich)?
regularnie zdarza mi się np. odebrać powiadomienie na kompie, odczytać wiadomość (np. hangouts, whatssap web, messenger od fb), a po kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach powiadomienie wskakuje na telefon.
przy poprzednich wersjach takie sytuacje nie miały miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, teraz to już sam nie wiem. Na najnowszej wersji ( mam Xiaomi mi 9 ) przez godzine ciągłego SoT, na wi fi, oglądanie youtube, spada mi 16% baterii. Przecież to bez sensu, instalowałem ROM kilka razy, czyściłem cashe/dalvrik oczywiscie Data i nic nie pomaga. Poprzednią wersję też instalowałem, była poprawa lecz po 2 dniach znowu żarło mase baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Google przywróciło swoje zmiany w SafetyNecie, skutkiem czego zdecydowana większość z nas SafetyNeta nie ma. I wygląda na to, że już nic nie pomoże. 
U mnie wszystko gra i działają płatności zbliżeniowe przez Google pay wystarczy skorzystać z instrukcji na stronie.

Wysłane z mojego MI CC 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orjon napisał:

Wygląda na to, że Google przywróciło swoje zmiany w SafetyNecie, skutkiem czego zdecydowana większość z nas SafetyNeta nie ma. I wygląda na to, że już nic nie pomoże. 

na mi9 zielono, takze wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam na zielono mimo ze instalowałem 20.3.26 a potem wracałem na 20.3.19 ale google jak znam życie i tak nam pod górę zrobi. Orientuje się ktoś czy będzie w tym tyg nowe wydanie dev? Bo coś czytałem ze ma wyjść 20.4.2 i nie wiem czy komuś się jeszcze prima aprilis trzyma czy jak:)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na kilka urządzeń wyjdzie aktualizacja tylko:

  • 20.3.27 Mi 9T Pro,
  • 20.3.28 Mi 10/Pro,
  • 20.4.1 Redmi Note 7 Pro.

Już można je pobrać.

50 minut temu, Muzyk napisał:

na mi9 zielono, takze wszystko ok ;)

Na telefonach których właściciele zrobili wipe persist (czytaj - nie ma Widevine L1) będzie działać cały czas, problem jest u osób które cały czas L1 mają (bo mają właściwy persist).

Zobaczymy, jak to będzie wyglądać... różnie na razie jest, ale skoro twórca Magiska poinformował, że przywrócili te restrykcje, to coś musi być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Mam Mi6 i planuję z niego korzystać jeszcze jakiś czas. Ale ostatnio różne rzeczy się psują, MIUI 12 raczej już nie dostanie, także nie wiem, wracać na Global, czy jeszcze czekać. 

Aplikacje muzyczne, oprócz systemowej, straciły powiadomienia, Gmail nie otwiera maili, zamuły, crashe launchera, w ogóle cuda wianki. Czy może format i instalacja na czysto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Orjon napisał:

Nie, na kilka urządzeń wyjdzie aktualizacja tylko:

  • 20.3.27 Mi 9T Pro

Jest jakiś changelog co robi ta aktualizacja mimo jednego dnia różnicy w poprzedniej? Dla mi 9t pro. 

 

P. S. Jest zły link na stronie w sekcji pobierz MIUI 11 w serwerze alternatywnym dla mi 9t pro, folder kieruje do root a ostatnie pliki chyba ze stycznia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...