Skocz do zawartości

MIUI 20.3.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Za to zauważyłem, że po wczytaniu się jakiejkolwiek strony w Chrome ikony godziny, wifi, itd zmieniają się na czarne co nie jest zbyt czytelne...

I chyba czujnik światła lepiej działa.

Screenshot_2020-03-27-22-46-36-697_com.android.chrome.jpg

37 minut temu, Lovelas1988 napisał:

Czyli jednak cos sie skopalo po aktualizacji. Na wczesniejszej becie tego nie mialem. Jutro zainstaluje rom na czysto, dzieki-poszedl plus dla Ciebie emoji6.png

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

W zasadzie to wszystko ok. @mariusz.ur dobrze pisze. Jak sprawdziłem na innej tapecie to mam tak jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale wole to niz skopany ciemny motyw. Ciągle ustawia się na ciemny we wszystkich apkach a do tego pozostaje czarna czcionka na pasku statusu.

 

P.S czy u was też występuje błyśniecie ekranu gdy odblokowywujecie palcem telefon z ekranu blokady a nie AoD?

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie w pewnej kwestii z uzytkownikiem powyzej lecz trzeba rowniez pamietac, ze to rom typu dev i ja sie wcale nie dziwie, ze rozne bledy sie pojawiaja. Dzięki temu nie nudzimy sie i czekamy na następne wydania. Przypuśćmy, ze calkiem ladna ta nowa czarno-biala czcionka (na zadnym romie takiej nie maja)

 

W przegladarce edge jest wszystko ok.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

2a61a3b06eb0eebf4b7bc3fb266cd5bc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze obserwacje u mnie bateria przez noc na trybie oszczędzania spadła o 8% wcześniej było ok 2%. Zauważyłem że dość wysoko jest telefon w gotowości 100mha (od 100% do 81%). Czy ktoś obserwuje coś podobnego ?

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przełącznik od globalnego ciemnego motywu gdzieś jest zaszyty.
Ale chyba w kodzie zapomnieli zrobić na "on" aby był widoczny. I tak większość aplikacji już obsługuje ciemny, a nakładanie ciemny na ciemny to trochę dziwnie wygląda, np. TapaTalk8b8648ae7e75a48484ceaa124c26180b.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, r4id napisał:

Czy dobrze rozumiem ze to wydanie ma w standardzie włączony ciemny motyw?

Nie

24 minuty temu, ajes napisał:

jest jakiś powód, dla którego w violet wymuszana jest instalacja recovery TWRP? Zainstalowałem sobie OrangeFox, a aktualizacja wgrała mi z powrotem TWRP. Coś nie tak z OrangeFox, że mamy używać TWRP?

Spodziewam się że TWRP jest zastępowane bo takie było jak Android 10 wyszedł. Możliwe że teraz nie jest ono potrzebne, zorientuję się w teamie czy mogliby to wyłączyć...

Edit - nie, nie będzie wyłączane zastępowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RN7 generalnie wszystko OK.. ALE:
1) przesyłanie ekranu - nie działa od kiedy jest wprowadzony Android 10) - wykrywa, ale nie można połączyć
2) instalowałem z wersji Stable (Android 9) więc musiałem formatować data. Miałem loopa przy instalacji (cały proces flashowania powtarzał się) ale przerwałem w trakcjie OTA_bak i poszło już normalnie wczytywanie systemu po następnym reboocie.
3) wifi direct nie działa. Wykrywa, ale nie można połączyć
Przesyłanie ekranu u mnie działa. Tak jak już pisałem problem w połączeniu stanowiło ustawienie routera na 40MHz po zmianie na 20MHz jest ok.

Pozostałe funkcje jak na razie ok, bez problemów. Bateria przez noc 1%, czyli na plus. Motywu ciemnego nie używam, więc się nie wypowiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orjon napisał:

Nie

Spodziewam się że TWRP jest zastępowane bo takie było jak Android 10 wyszedł. Możliwe że teraz nie jest ono potrzebne, zorientuję się w teamie czy mogliby to wyłączyć...

Edit - nie, nie będzie wyłączane zastępowanie

Czyli, jaki jest teraz powód wymuszania twrp? Nie możecie dać czegoś innego jak orangefox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugi zrzut dziala na moim k20pro. Ogólnie wszystko na plus na tym smartfonie w porównaniu do 20.3.19. Jedynie ten problem z aplikacjami ciemnego motywu ale to traktuje jako taka ciekawostke

 

@Sky77 na pewno wypróbuje. Jak u Ciebie rom pracuje?,

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze jest gorzej wzgledem przedostatniej wersji. Przede wszystkim niedopracowany tryb ciemny a ponadto minimalnie dluzsze ladowanie aplikacji chociazby kiedy wybieram artykul z podpowiedzi Google, zanim odpali go przegladarce mija chwila, nie jest to plynne. Poza tym bateria znika w oczach, chociaz testuje dopiero jeden dzien i moze jest jeszcze za wczesnie na wnioski.

Zapytam mimo wszystko czy wrocil ktos na wersje 20.3.19? czy obylo sie bez czyszczenia danych i tego typu akcji? Z jedna wersja wstecz nie powinno byc problemu, prawda?

pozdrawiam. Mi9 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gronki.bronka napisał:

Pierwsze obserwacje u mnie bateria przez noc na trybie oszczędzania spadła o 8% wcześniej było ok 2%. Zauważyłem że dość wysoko jest telefon w gotowości 100mha (od 100% do 81%). Czy ktoś obserwuje coś podobnego ?

Ja mam podobnie, zjadło mi 10% przez noc. Na wcześniejszej wersji ubyło mi 1%, po wgraniu najnowszej aktualizacji, przez przypadek usunąłem wszystko, więc zainstalowałem ją na czysto, spadło 10%, w dzień natomiast o wiele lepiej trzyma baterię, zobaczę jak będzie po dzisiejszej nocy, może jakoś sie ureguluje. Zamieszczam screeny.

Ten sam proces czyli telefon w gotowosci się pojawia.

Screenshot_2020-03-28-11-42-19-553_com.miui.securitycenter.jpg Screenshot_2020-03-28-11-40-32-380_com.miui.securitycenter.jpg Screenshot_2020-03-28-11-40-06-210_com.miui.securitycenter.jpg Screenshot_2020-03-28-11-40-00-214_com.miui.securitycenter.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grzesiek1010 napisał:

Super ciemny motyw po restarcie telefonu wszystkie aplikacje znowu są ON

Zażalenia do Xiaomi. To oni spartolili sprawę z środy na czwartek.

Na MiuiPro jest tak samo, sprawdziłem. Ale na MiuiPro jest nadal oddzielony Ciemny motyw od Globalnego ciemnego motywu, więc od biedy można z globalnego nie korzystać. Na EU nie ma wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacoGURU napisał:

Przesyłanie ekranu u mnie działa. Tak jak już pisałem problem w połączeniu stanowiło ustawienie routera na 40MHz po zmianie na 20MHz jest ok.

Pozostałe funkcje jak na razie ok, bez problemów. Bateria przez noc 1%, czyli na plus. Motywu ciemnego nie używam, więc się nie wypowiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Hmm ja mam tv który nie musi się łączyć z tym samym wifi. Używam do łączenia opcji dostępnej z kafelków status baru "wyświetl bezprzewodowo" na global działa a tutaj łączy łączy i nic. Tv też pokazuje że tel się łączy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...