Jump to content

Nie działa zdalne otwieranie Paczkomatu inpost


dworak21
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie mam problem z aplikacja inpost mam ustawioną opcje dostępu do lokalizacji jednak nie otwiera mi zdalnie Paczkomatu wcześniej niby wszystko działało lokalizację włączam jednak w aplikacji jak w wchodzę w lokalizację Paczkomatu to pokazuje mi niby że jestem w Warszawie mimo że jestem 200 km od Warszawy w drugim telefonie redmi 3x lokalizacja pokazuje miejsce gdzie jest paczkomat czyli dobrze co może być nie tak?  Odinstalowałem czyściłem pamięć aplikacji i nic to nie zmienia dalej nie otwiera i zła lokalizacja miał ktoś podobny problem? 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mrosi napisał:

Wyczyść dane aplikacji InPost i ponownie ją skonfiguruj, przy włączonym GPS na pasku (jeśli włączasz przez panel Google, wybierz "wysoka dokładność")..

Pisałem że już tak robiłem nic to nie dało dziś zrobiłem to po raz kolejny z włączonym GPS dalej bez zmian 

Screenshot_2020-03-27-18-53-51-884_com.android.systemui.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ustawienia w mapach google i inpost są takie same .

Dodatkowe pytania chce zaktualizować system jednak piszę że pamieć jest zaszyfrowana i wpisz pin wzór przy instalacji jednak ja nie korzystam z żadnych haseł jak to zainstalować 

Link to comment
Share on other sites

Miałeś wcześniej kod zabezpieczenia ekranu blokady, czyli hasło. Czy to w postaci cyfr, liter, czy rysunku. Jeśli resetowałeś telefon, o to właśnie hasło pyta telefon. Dopóki sobie tego nie przypomnisz - nic nie zrobisz. Ewentualnie możesz odesłać do serwisu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...