Skocz do zawartości

Zmiana Czasu Na Letni


artu1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zmianie czasu na letni jest mały problem. Na ekranie blokady czas jest wyświetlany prawidłowo ,ale po odblokowaniu pokazuje godzinę do przodu. W ustawieniach jest "Automatyczna data i godzina" , "Auto strefa czasowa" a pod tym wyświetla się "GMT+2:00, Czas środkowoeuropejski letni". Wersja MIUI 5.3.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie mieć jakiegoś moda albo złe ustawienia. Bo u mnie jest na MINote i.. Mi4 dobrze.

 

Z tym, że zobaczcie jak ja dziś zrobiłem:

- Mój Mi4 leżał wyłączony (bo używam MiNote) bez karty sim i bez wifi. Włączyłem - wersja 5.3.20 - pokazało stary czas, co naturalne bo nie ma sieci. Włączyłem Wi-Fi, po chwili widżet i pasek statusu zmienił się na 12:12. Czyli dobrze.

 

A ekrany blokady macie stock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miui samo z siebie wie że jest zmiana czasu bo jak budzik ustawiłem to pokazywal czas do budzika o 1h mniejszy. Także chyba to nie naturalne że system nie wie o zmienie czasu... Przed xiaomi nigdy nie korzystalem z czasu sieciowego i zawsze działało ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że problem ma Mihome oraz niektóre widgety. Np. widget zegara pokazuje ok, ale zegar z pogodą juz źle. Lockscreen i zewnętrzne widgety pokazują dobrze. Ciekawe w czym tkwi problem, skoro u niektórych osób jest ok... I czy są się to jakoś naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na ekranie blokady czas jest wyświetlany prawidłowo ,ale po odblokowaniu pokazuje godzinę do przodu. W ustawieniach jest "Automatyczna data i godzina" , "Auto strefa czasowa" a pod tym wyświetla się "GMT+2:00, Czas środkowoeuropejski letni". Wersja MIUI 5.3.6.

To samo dopadło mnie na 5.2.27. Już miałem nadzieję, że znalazłem rom, który jako tako działa, a tu znowu... Żenada.

 

U mnie na Redmi Note LTE (5.3.27) jest dobrze.

Więc instaluję, zobaczymy jakimi błędami zaskoczy ta wersja...

Edytowane przez awygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...