Skocz do zawartości

Hard brick- czarny ekran


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio flashowałem softa przez twrp, proces zakończył się powodzeniem. Przed flashowaniem zapomniałem zrobić wipea telefonu, więc ponownie wszedłem do twrp i wyczyściłem wszystko, niestety zaznaczyłem także partycje recovery. Ponownie zrobiłem flashowanie przez twrp i wszystko przeszło bez problemu.

Pobrałem softa ze strony xiaomi wersję fastboot, ale  podczas próby wyskoczył mi błąd "Mismatching image ". W google udało mi się znaleźć "rozwiązanie" jak to ominąć- zrobiłem wedle tego filmiku :

https://www.youtube.com/watch?v=_osMF9EubhI&fbclid=IwAR2FAE7UQnFKmMQCfRbqz4QFstcJybx0lXY43wRE5IXybcWZpGj_FfggvqQ

Niestety po wgraniu softa telefon się zresetował ale oprócz czarnego ekranu nic się nie dzieje.

Z tego co mówił kolega z serwisu telefon uruchomił "na twardo" czyli podając bezpośrednio zasilanie na płytę główną i telefon jest odratowania ale potrzebne jest konto serwisowe xiaomi.

Czy da się to zrobić w inny sposób?

Czy ktoś posiada takie konto i mółgby mi użyczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, [email protected] napisał:

wykrywa  miflash jako "COM"

Czyli jest prawdopodobnie w trybie download (EDL). Konto z uprawnieniami by pomogło, ale raczej nikt z tego forum tego nie ma, ewentualnie serwis Acida, ale to już masz. Ekstremalnie długie przytrzymanie power czasami działa i można potem w fastboot wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, FromWP napisał:

Czyli jest prawdopodobnie w trybie download (EDL). Konto z uprawnieniami by pomogło, ale raczej nikt z tego forum tego nie ma, ewentualnie serwis Acida, ale to już masz. Ekstremalnie długie przytrzymanie power czasami działa i można potem w fastboot wprowadzić.

Długie przytrzymanie power też nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Orjon napisał:

Podstawowe pytanie: jaki wgrywałeś soft? Na pewno pod Mi 9T Pro?

Tak, pobrałem ze strony xiaomifirmware.com, wersję global fastboot dla mi 9t pro stąd:

https://xiaomifirmware.com/roms/download-redmi-k20-xiaomi-mi-9t-official-roms/

Wybrałem wersję Global Stable V11.0.4.0.QFJMIXM.

Dostałem info od kolegi z serwisu, że telefon uruchamia się w trybie EDL poprzez przerobiony kabel na jeden pin, tylko potrzebne jest konto serwisowe xiaomi, żeby dokonać autoryzacji i wtedy powinno ruszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, [email protected] napisał:

Tak, pobrałem ze strony xiaomifirmware.com, wersję global fastboot dla mi 9t pro stąd:

https://xiaomifirmware.com/roms/download-redmi-k20-xiaomi-mi-9t-official-roms/

Wybrałem wersję Global Stable V11.0.4.0.QFJMIXM.

To są softy do Mi 9T, a nie do Mi 9T Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected]

I tak się kończy rumakowanie i próby samodzielnych kombinacji. Jak znam życie, nawet nie przeczytałeś stosownych poradników. Pomijam niewłaściwy ROM, bo to w ogóle kuriozum...

Nie będę po Tobie jechał.

Pisz do @Acid i dogadaj się co do ożywienia telefonu. Z Forum chyba tylko on ma konto serwisowe.

Tylko nie kombinuj więcej i nie próbuj oddać jakiemuś "Mieciowi z garażu", bo będziesz miał przycisk do papieru zamiast telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Acid odblokował(a) ten temat
1 godzinę temu, [email protected] napisał:

Tak, pobrałem ze strony xiaomifirmware.com, wersję global fastboot dla mi 9t pro stąd:

https://xiaomifirmware.com/roms/download-redmi-k20-xiaomi-mi-9t-official-roms/

Wybrałem wersję Global Stable V11.0.4.0.QFJMIXM.

Dostałem info od kolegi z serwisu, że telefon uruchamia się w trybie EDL poprzez przerobiony kabel na jeden pin, tylko potrzebne jest konto serwisowe xiaomi, żeby dokonać autoryzacji i wtedy powinno ruszyć

No tak zrobiłeś brick podając zły rom. 
Napisz do mnie na micenter.pl zgłoszenie.
Trzeba będzie odceglić z kontem autoryzowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...