Sign in to follow this  
yrek150

Moduł udostępniania w Messengerze nie działa

Recommended Posts

Witam, od wczoraj mam problem z Messengerze w mi9 t pro. Mianowicie, gdy chcę udostępnić jakikolwiek obrazek, link czy cokolwiek przez messengera - nic się nie dzieje. Czasem jakby okno udostępniania chciało się pojawić, ale znika. Reinstalacja messengera, czyszczenie wszystkich danych i zabawa z przyznawaniem i odbieraniem uprawnień nic nie daje. Dodam jeszcze, że mimo włączonego autostartu, messenger często nie odświeża nowych wiadomości, czy relacji, a jak już to robi, lubi sie przy tym zawiesić.

Czy ktoś wie co mógłbym zrobić, żeby messenger zaczął działać poprawnie?

Domyślam się, że reset telefonu do ustawień fabrycznych może pomóc, ale wolałbym tego uniknąć.

Pozdrawiam

Właśnie dostałem aktualizację Messengera. Niestety nic się nie zmieniło. To zaczyna być denerwujące. Linki z YT muszę wrzucać na Whatsapp i kopiować żeby wkleić na Messengerze. 

Po ostatniej aktualizacji poza skopanym udostępnianiem to doszło do tego ze zdjęcia były w złym formacie a w nowych ustawiało datę 1-1-1970 i też zły format. Dopiero przywracanie fabrycznych i aktualizacja przy pierwszym starcie pomogła, Działa i  udostępnij z YT  oraz z aparatu.