Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem plików


Zybus44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy dobry dział ale jestem już zdesperowany. Od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć żadnego pobranego pliku. Mogę normalnie pobrać, wyskakuje mi w aplikacji pobieranie. Następnie gdy klikam otwórz to pobiera mi się plik o nazwie downloadfile-10.bin przy tej 10 różne curry są w zależności od tego co pobieram. I wtedy wyskakuje mi błąd pobierania nieprawidłowy adres URL. Nie mogę pobrać żadnego pliku, jeżeli coś potrzebuje to muszę wejść na laptopa. Czy ktoś miał może podobny problem i wie jak go rozwiązać? Widziałem już jeden taki temat był na forum ale żadnego odzewu. Dodam że pliki pobierają się z dziwną ikonka ze znakiem zapytania. Pozdrawiam.Screenshot_2020-03-20-16-10-00-784_com.android.providers.downloads_ui.thumb.jpg.f35e90bf03cd12dfafd7b8ec7032dee3.jpg

Edytowane przez Zybus44
Błąd w temacir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zybus44 napisał:

Dodam że pliki pobierają się z dziwną ikonka ze znakiem zapytania.

A masz zainstalowany jakiś program do otwierania plików pdf? Wygląda na to że masz problem nie z pobieraniem tylko otwieraniem. Spróbuj otworzyć pobrane pliki menedżerem plików. Może zainstaluj Acrobata ze sklepu do obsługi plików pdf. Te preinstalowane fabrycznie aplikacje miewają problemy z otwieraniem niektórych plików pdf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
41 minut temu, Zybus44 napisał:

Tak próbowałem na przeglądarce Xiaomi i chrome.

Trudno tak na odległość stwierdzić co Ci się porobiło. Sprawdź aktualizacje aplikacji systemowych. Dzisiaj miałem aktualizację aplikacji Pobrania. Może trzeba wyczyścić dane tej aplikacji. Ustawienia, Aplikacje, Ustawienia aplikacji systemowych, tam znajdź Pobrania, kliknij i na ekranie informacji o tej aplikacji na dole Wyczyść dane (clear data).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane czyściłem już chyba że 100 razy. Xodo pobrane i nadal to samo. Jak już pisałem programy mam bo wcześniejsze pliki otwieram normalnie. Tylko pobrane od jakichś 2 tygodni pobierają się z tą ikoną i nie chcą otworzyć...

Edytowane przez Zybus44
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Zybus44 napisał:

Dane czyściłem już chyba że 100 razy.

To sprawdź jaką masz wersję aplikacji Pobrania, albo od razu pobierz i zainstaluj aktualizację Downloads z apk do pobrania tu https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc-2/downloads-xiaomi-2/downloads-xiaomi-2-20-02-26-11-release/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj usunąłem aktualizacje i aktualizowałem od nowa ale to nic nie dało. Teraz z tej strony co wystawiłeś zrobiłem zainstalowałem i nadal to samo jest :/. Chyba będę musiał usunąć wszystko i wrócić do ustawień fabrycznych telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co mu wciskacie dodatkowe programy do pdf, jeśli Miui ma wbudowany program WPS Office?

Wejdź w:

Ustawienia - aplikacje - zarządzanie - prawy róg - domyślne aplikacje - przewróć domyślne.

Potem klikasz w pobrany plik pdf. Co się wyświetla? Jakie programy do wyboru?

 

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, marcin19883 napisał:

Ludzie po co mu wciskacie dodatkowe programy do pdf, jeśli Miui ma wbudowany program WPS

Z niektórymi pdf-ami to WPS niestety sobie nie radzi. Próbuje otworzyć ale nic z tego nie wychodzi. To nie jest jakiś genialny program, szczególnie w okrojonej wersji jaką dali Xiaomi. Przestałem tego używać i odinstalowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych programów. Jak ustawie na przeglądarkę to pobiera mi takie coś jak na zdjęciu i później wyskakuje że nie można pobrać bo nieprawidłowy adres URL.

Jak ustawie pdf w przeglądarce to udało się normalnie wyświetlić plik tylko że nie jest on pobrany na telefon, tylko jest do odczytu. Jak wchodzę przez menadżer plików w pobrane to nic nie ma, a zawsze było.Screenshot_2020-03-21-14-52-17-334_com.android.browser.thumb.jpg.ee5ccfe9a3ae5f0507d31aa36b92ba4b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam podobny problem. Gdy pobieram plik z FB czy to office czy pdf to nie mogę go.otowrzyc jest znak zapytania szary. Dodam.ze wcześniej nie.mialem.problemu z tym. Robilem.reset tel ustawienia fabryczne inic to nie.dalo. Ale jak pobieram.plik z poczty to normalnie mi otwiera bez problemu. O co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Mam taki sam problem. Pliki nie wyświetlają mi się w menedżerze plików tylko w aplikacji pobrania, z której nie mogę ich otworzyć. Jeszcze wczoraj wszystko działało poprawnie. Jakieś pomysły co zrobić? Nic z powyższych porad nie zadziałało. Nie mogę nigdzie w internecie znaleźć rozwiązania..

Edytowane przez Olka1708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...