Skocz do zawartości

Problem z odczytem/zapisem historii kroków


miband2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z hodczytem historii aktywności na mi bandzie 4. Od paru dni opaska nie zapisuje (bądź nie wyświetla) mojej aktywności w ciągu dnia. W załącznikach pokazałem jak to wygląda. Próbowałem resetować opaskę, połączyć się na nowo z telefonem, zresetować do stanu fabrycznego, reinstalowałem aplikację i niestety bez skutku. Jeśli chodzi o pozostałe funkcje to działają jak należy tj. pomiar tętna, pogoda czy rejestrowanie treningu. Mój smartfon to iphone 7 (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie). Proszę o pomoc.

IMG_0927.JPG

IMG_0928.JPG

IMG_0929.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam dokładnie ten sam problem, od 4 czerwca przestała się zapisywać historia zrobionych kroków i analiza snu. Opaska wyświetla mi dane na bieżąco ile kroków jest zrobionych, widzę na ekranie głównym ilość kroków w Mi Fit, a historia pokazuje już tylko zero. 

u mnie GPS czy włączony czy wyłączony, nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, myślałem że to tylko u mnie to się dzieje - też od 04.06.tego dnia akurat ładowałem opaskę - myślałem, że coś przy ładowaniu się stało.

brak diagnozy snu i historii kroków. 

też już rozłączałem opaskę, przywracałem jej ustawienia fabryczne, przeinstalowywałem mi fit - bez zmian. na opasce są kroki, na menu głównym mi fit są kroki, w historii już kroków nie ma. 

Edytowane przez mickiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hey, może to pomoże tym osobom co mają problem z historią kroków w aplikacji a mianowicie ja od ponad miesiąca nie miałem żadnej historii i nic nie pomagało aż tu włączyłem sobie bluetooth i aplikacja sama w sobie się aktualizuje . Dodam że nie mam żadnej opaski więc nie przyszło mi do głowy że potrzebny jest bluetooth  do zapisywania aktualizacji w samej aplikacji xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...