Skocz do zawartości

MIUI 20.3.19


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1 godzinę temu, mariusz.ur napisał:

Niestety ale Chińczycy chcieli i wciąż chcą zrobić z Androida bezpieczny system na wzór IOS- a. Szkoda bo nie wychodzi im to. Czysty android bez tych dziwnych zabezpieczeń działa znacznie lepiej i nie jest mniej bezpieczny.

Dobrze że sie starają, gorzej jakby nie dawali żadnych ficzerów, wtedy ludzi i tak by marudzili że nakładka goła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się u mnie problem z udostępnianiem.
Przy próbie wysłania zdjęcia z galerii na Messenger nic się nie dzieje. To samo jest przy próbie udostępnienia z innych apek np. YT, demotywatory, itp. Problem dotyczy tej aktualizacji wcześniej było ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ursusc360 napisał:

W tej wersji miui, powtarza sie  konflikt WiFi z Bluetooth,. Podczas gdy sa podlaczone sluchawki bluetooth, przesyl za pomoca WiFi diametralnie spada. Mi9t. 

Ja mam cały czas sparowany zegarek po Bluetooth i transfer WiFi działa normalnie, nie mam spadków prędkości przesyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jacoGURU napisał:

Pojawił się u mnie problem z udostępnianiem.
Przy próbie wysłania zdjęcia z galerii na Messenger nic się nie dzieje. To samo jest przy próbie udostępnienia z innych apek np. YT, demotywatory, itp. Problem dotyczy tej aktualizacji wcześniej było ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Ja na poprzedniej wersji mam to samo otwiera się messenger i nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, czolo7 napisał:

Ja mam cały czas sparowany zegarek po Bluetooth i transfer WiFi działa normalnie, nie mam spadków prędkości przesyłu.

To nie wiem o co kaman, w wersji z 5 marca nie bylo kolizji, a potem juz w kazdej wersji sie pojawia. Ma ktos na to rade? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Ale w komunikatorach nie przechodzi. Ale błąd jest chyba po stronie aplikacji a nie romu, bo na żony Huawei jest tak samo z udostępnianiem przez Messenger lub Whatsapp

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

pojawia sie blocked file ale w przypadku telegrama udostępnianie normalnie działa przynajmniej u mnie

3 minuty temu, Ursusc360 napisał:

To nie wiem o co kaman, w wersji z 5 marca nie bylo kolizji, a potem juz w kazdej wersji sie pojawia. Ma ktos na to rade? 

u mnie problem nie występuje lub nie potrafie tego zmierzyć, przy glosniku blueetooth moze spada o 1MB predkość ale mozliwe ze o błąd pomiarowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, gronki.bronka napisał:

pojawia sie blocked file ale w przypadku telegrama udostępnianie normalnie działa przynajmniej u mnie

u mnie problem nie występuje lub nie potrafie tego zmierzyć, przy glosniku blueetooth moze spada o 1MB predkość ale mozliwe ze o błąd pomiarowy.

U mnie z 40mb spada do 8mb, a czasem do 3mb. Probowalem zmienic kodeki bluetooth w ustawieniach programistycznych, ale po chwili spowrotem przeskakuje na domyslny SBC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA MI6 mam taki problem. Nie wiem czy to wina Evernote czy tej wersji. Ktoś może potwierdzić?
d893d7e89bdde986a07e66ad87d9808b.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Poradziłem sobie. Zmieniły się uprawnienia aplikacji. Przepraszam za zaśmiecanie.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z 40mb spada do 8mb, a czasem do 3mb. Probowalem zmienic kodeki bluetooth w ustawieniach programistycznych, ale po chwili spowrotem przeskakuje na domyslny SBC. 
Z ciekawości spróbuje z słuchawkami Bluetooth i jakiś większy plik ściągnąć.

Ogolnie narazie na 9t pro większych problemów nie ma raz miałem tylko echo w dźwięku wiadomości głosowych w telegramie jakby pogłos ale po restarcie problem znikł

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2020 o 15:01, dommino6 napisał:

U mnie problem z dźwiękiem po aktualizacji.

Zero głosu w multimediach,messenger,facebook,youtube nic nie działa.

 

Zapraszam do działu "problemy techniczne", tam rozwiązuje się problemy jednostkowe, tutaj zgłasza się błędy. 

Dnia 21.03.2020 o 12:14, grzegorz.lki napisał:

W Chrome jak chcę udostępnić to zamiast adresu do udostępnienia jest to że screen.
Tak jest z każdym udostępnianiem. Chyba za dużo tych zabezpieczeń że strony Chińczyków

Problem aplikacji, nie ma związku z systemem. 

Zauważyłem błąd lub nie, przy ciemnym motywie w MIUIowej aplikacji Internet, tło jest nierównomiernie szare. Przy trybie czytania w moim egzemplarzu Mi9 objawia się "siną" poświatą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jacoGURU napisał:

Pojawił się u mnie problem z udostępnianiem.
Przy próbie wysłania zdjęcia z galerii na Messenger nic się nie dzieje. To samo jest przy próbie udostępnienia z innych apek np. YT, demotywatory, itp. Problem dotyczy tej aktualizacji wcześniej było ok.


 

Mam dokładnie taki sam problem.. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Wina po stronie romu czy aplikacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacekgothic napisał:

Pogratulować kretynowi, który to zaimplementował w ten sposób do OS.

Masz świadomość, że to beta rom?

39 minut temu, acocieto napisał:

WiFi się rozłącza gdy telefon jest "wygaszony" i oczywiście gmail odbiera @ z opóźnieniem.

Twój telefon jest wyjątkowy, bo u mnie nigdy jeszcze się nie zdarzyło, żeby wifi samo się wyłączyło. Zacznij od sprawdzenia swojego routera lub wysłania logów do programistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekgothic powinieneś dostać warna za kretynowanie innych, to DEV, więc różne rzeczy mogą się dziać.
BTW: było wyjaśnione w jaki sposób całkowicie wyłączyć powiadomienia dla poszczególnej aplikacji i u mnie - jak jeszcze wczoraj miałem to wydanie - powiadomienia od  konkretnej aplikacji zostały skutecznie wyłączone. Od wczoraj jestem na Stable, bo już także momentami traciłem cierpliwość do niektórych sytuacji.

@acocieto może masz włączoną opcję przełączania na sieć mobilną w optymalizacji połączeń... Taki tip: u mnie kiedyś po prostu pomógł... reset routera (a też Xiaomi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w domyślniej appce SMS zmienić dźwięk powiadomienia? Obecnie mam Textra i mam powiadomienie X, a jak zmienię na domyslną appkę, to mam jakieś powiadomienie Y - pomimo tego, że w systemowych ustawieniach dźwięku mam ustawione powiadomienie X.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w domyślniej appce SMS zmienić dźwięk powiadomienia? Obecnie mam Textra i mam powiadomienie X, a jak zmienię na domyslną appkę, to mam jakieś powiadomienie Y - pomimo tego, że w systemowych ustawieniach dźwięku mam ustawione powiadomienie X.
 
Przesuń ekran w dół
658825edb4662f61297caf1911c3a963.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2020 o 00:26, Ursusc360 napisał:

W tej wersji miui, powtarza sie  konflikt WiFi z Bluetooth,. Podczas gdy sa podlaczone sluchawki bluetooth, przesyl za pomoca WiFi diametralnie spada. Mi9t. 

Miałem chwilkę i przeprowadziłem test,

W przypadku:

  • Wifi 2,4G przy otwarzaniu przez słuchawki bluetooth (kodek SBC, xioami airdots) występuje spadek prędkości Wifi o połowę mniejwiecej
  • Wifi 5G wydaje się problem nie występować
  • LTE także nie widzę problemu

Także u siebie ma Mi9TPro także obserwuje w przypadku 2,4G Wifi spadek prędkości, spadek występuje tylko przy odtwarzaniu muzyki, w przypadku gdy muzyka jest zapałzowana, problem nie występuje. Problem także nie wystepuje w przypadku stałego połączenia bluetooth z zegarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2020 o 12:35, grzegorz.lki napisał:

Ale w komunikatorach nie przechodzi. Ale błąd jest chyba po stronie aplikacji a nie romu, bo na żony Huawei jest tak samo z udostępnianiem przez Messenger lub Whatsapp

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem o co chodzi ale dzisiaj już się linki udostępniają przez Messenger.

Za to bateria daje rady :)

Screenshot_2020-03-22-23-35-40-559_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.0a32616b46a68aadbbe6d361b77694c0.jpgScreenshot_2020-03-22-23-35-49-110_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.bfb41cd4d6cc9d2817f80316b770f700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka HNote7 ja skoczyłem z 20.3.5 do 2.3.19
Oczywiście wgrany żółty lisek poszło bez problemów keymaster działa jest OK baterie zjada nie stety :(
Nie moge utworzyć kopi zapasowej na googlu
Nie wiem co mam myśleć raczej wipe nie chce mi się robić instagram sie w końcu odpala Gmail opóźnienie xd ciemny motyw ok korzystam zobaczy czy teraz dostanę pow jak wyjdzie nowy rom. A no jeszcze Podpinam tel pod usb wersji 3.0 ma w komputerze telefon nic tylko ładuje kabel jest orginalny razem z tel ale nie ma niebieskiego plastiku pod czarne usb 2.0 działa ale no wolno :(. Mam pewność że w komputerze Usb 3.0 jest sprawne bo przesyłałem dane z pendrive niebieski i sztos szybko

Udostępnianie z galerii messenger się wykłada i wraca.

InkedScreenshot_2020-03-24-05-25-11-342_com.google.android.gms_LI.thumb.jpg.04c35a69acc0540ca8d7671c0ef1cef3.jpg90853163_1090543274621148_4645673327296249856_n.thumb.png.372f3e2b117336534ea85c78292c7224.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...