Skocz do zawartości

Xiaomi Piston V3


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moja przygoda z Pistonkami v3 jakiś miesiąc temu dobiegła końca. Ponownie jedna słuchawka grała ciszej - naderwany kabelek zapewne przy pilociku. Szkoda. A troszczyłem się jak o jajko :)

 

Przesiadłem się na Sennheiser cx 300 II , bez pilocika :P

Edytowane przez Addamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobrze ze swoich nie sprzedałem bo okazało się ze jedna słuchawka nie działa. Opakowanie otworzyłem po 2 miesiącach. Chciałem je rozdziewiczyc w lesie przy bieganiu. Niestety musiałem się wracać po poczciwe v2 bo sluchsweczka nie działała. Odesle je na gwarancję.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze swoich nie sprzedałem bo okazało się ze jedna słuchawka nie działa. Opakowanie otworzyłem po 2 miesiącach. Chciałem je rozdziewiczyc w lesie przy bieganiu. Niestety musiałem się wracać po poczciwe v2 bo sluchsweczka nie działała. Odesle je na gwarancję.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Gwarancja obejmuje słuchawki?

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po paru dniach mogę śmiało powiedzieć że to najlepsze słuchawki jakie do tej pory miałem. Gumki mam standardowe M z zestawu te które były od nowości, nie wypadają z uszu. Izolacja dźwięku otoczenia jest super, gdy słucham muzyki to nie słyszę żony jak mi ględzi za uchem. Jakość dźwięku powala, nawet na największej głośności nic nie trzeszczy ani nie charczy, a grałem kiedyś po dyskotekach i mam dość czułe ucho. Bas jest głęboki ale jak wielu użytkowników wcześniej zauważyło nie przytłacza innych dźwięków. Używam korektora misound i mam wybrane Piston v3,a equalizer ustawiony na dance. Wg mnie nie trzeba nic więcej zmieniać. Musze jeszcze przetestować ViperFX. Przy słuchaniu ciszej nie traci się na jakości przez wspomniane doskonałe tłumienie. Słucham muzyki głównie dyskotekowej. Jedynie czułość mikrofonu mogła by być lepsza, rozmówcy narzekają ze w zależności od ustawienia mikrofonu względem ust czasami słychać mnie jak zza przysłowiowego grobu. Ale Poza tym wszystko na wielki plus.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie na pewno prędzej czy później wysiądzie prawa słuchawka (Youth i zwykle Pistony miały dokładnie to samo)

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Skoro prawie na pewno siądzie słuchawka, to nie widzę tu związku z naciągniętym kablem. W wielu słuchawkach siadały mi po jakimś czasie właśnie prawe. Nie wydaje mi się żeby to była kwestia naciągnięcia kabla. Prędzej zaplanowane starzenie się produktu, ot żeby interes się kręcił.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pistony v3 youth wysiadły całkowicie po 5 miesiącach, nie wiem czy je naciskałem czy nie w każdym razie nie działają :)

Gwarancja na słuchawki jakaś tam jest w zależności od sklepu, mi Banggood zaproponował naprawę za 3$ lub 150 banggood points.

Śmieszna propozycja zważając że koszt odesłania wyniesie już tyle co są warte te słuchawki i jeszcze 3$ :P 

Ale żeby nie było że nic nie proponują :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj dotarły do domu Pistony III dazzle edition z promocji Jd ( 1 dolar mnie wyniosły), nie spodziewałem się rewelacji bo jak wiemy to jeden z tańszych, albo najtańszy model słuchawek xiaomi. No ale dźwięk z mi4c jest no kurde jak dla mnie mega. Bas soczysty, wokal  i wszsytko inne fajnie słychać. W porównaniu do edifier h280 no i nawet superluxów Hd681evo 2 dźwięk dla mnie jest najlepszy O_O. Polecam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dazzle jeszcze nie doszły, ale jeśli grają tak jak zwykła wersja pistonów v3 (bo wątpie, żeby lepiej) to pewnie będzie mi brakować basu, bo poprzednie PL11 mnie rozczulały pod tym względem, a w v3 mimo że źle nie jest to jednak do tamtych nie mają startu jak dla mnie

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj dotarły do domu Pistony III dazzle edition z promocji Jd ( 1 dolar mnie wyniosły), nie spodziewałem się rewelacji bo jak wiemy to jeden z tańszych, albo najtańszy model słuchawek xiaomi. No ale dźwięk z mi4c jest no kurde jak dla mnie mega. Bas soczysty, wokal  i wszsytko inne fajnie słychać. W porównaniu do edifier h280 no i nawet superluxów Hd681evo 2 dźwięk dla mnie jest najlepszy O_O. Polecam. 

 

A kiedy zamawiałeś bo ja też czekam

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, 1abc napisał:

12.11 wysłali paczkę, 23.11 było na stronie postnl ze juz jest w pl, no i dzis 26.11 juz u mnie :) Basu moim zdaniem jest nie zaduzo nie za malo :D jest więcej niż mniej :D

 

Moją wysłali 15.11 więc pewnie na dniach będzie. To wtedy zobaczymy co to za cudo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was, bo bardzo chwalicie te słuchawki. Czy mieliście porównanie tych słuchawek ze słuchawkami Soundmagic E10s? Bo mam te słuchawki już z trzeci rok i super grają, ale myślę nad zmianą na coś lepszego i nie wiem, czy kupić nowszą wersję Soundmagic - ów, czy te od Miui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak pytanko co wybrać, piston v3 czy piston iron czy Snab Overtone EP-101M ?  Wszystkie z podobnymi cenami, jednak nie znam się dokładnie na słuchawkach, może wypowie się ktoś kto posiada wymienione modele itp. Z tego co wiem to iron'y nie mają jednak mikrofonu, tak ? (mikrofon to jak dla mnie duży+)

v3 http://allegro.pl/xiaomi-piston-v3-sluchawki-dokanalowe-oryginal-24h-i5478481956.html

iron http://allegro.pl/xiaomi-piston-iron-sluchawki-dokanalowe-nie-v3-i5798962952.html

Snab http://allegro.pl/snab-overtone-ep-101m-sluchawki-z-mikrofonem-i5662466340.html

 

Edytowane przez pompka500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pompka500 napisał:

Panowie, tak pytanko co wybrać, piston v3 czy piston iron czy Snab Overtone EP-101M ?  Wszystkie z podobnymi cenami, jednak nie znam się dokładnie na słuchawkach, może wypowie się ktoś kto posiada wymienione modele itp. Z tego co wiem to iron'y nie mają jednak mikrofonu, tak ? (mikrofon to jak dla mnie duży+)

v3 http://allegro.pl/xiaomi-piston-v3-sluchawki-dokanalowe-oryginal-24h-i5478481956.html

iron http://allegro.pl/xiaomi-piston-iron-sluchawki-dokanalowe-nie-v3-i5798962952.html

Snab http://allegro.pl/snab-overtone-ep-101m-sluchawki-z-mikrofonem-i5662466340.html

 

Brałbym Irony ew. v3, sam v3 posiadam i złego słowa powiedzieć nie mogę :P.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło, że odpisaliście i daliście radę co wybrać. Brałbym irony tylko nadal nie wiem czy mają mikrofon........ :( a chce mieć dodatkowo mikrofon w słuchawkach. 

A Snab - polska firma i tak jak v3 złego słowa w internetach nie mają a szczególnie na piankach.

Edytowane przez pompka500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pompka500 napisał:

Bardzo mi miło, że odpisaliście i daliście radę co wybrać. Brałbym irony tylko nadal nie wiem czy mają mikrofon........ :( a chce mieć dodatkowo mikrofon w słuchawkach. 

A Snab - polska firma i tak jak v3 złego słowa w internetach nie mają a szczególnie na piankach.

Z tego co widać to ma mikro. Na Snab bym nie zwracał szczególnej uwagi, za tą cenę można dorwać np. jakieś fajne pionieerki, tyle że bez mikro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...