Skocz do zawartości

Xiaomi Piston V3


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy które Pistony... bo jak pisałem wcześniej to jest ich kilka modeli w v3.. Te "najdroższe" chodzą w okolicach ~20$, być może na promocjach można je ciut taniej dorwać.

 

Chodzi o te "najdroższe" ;-) 

 

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Headphones-For-Smartphone-p-971961.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to jest promocja wiec cena możliwa i praktycznie wszystkie komentarze dotyczące słuchawek są 5/5 więc szansa na podróbkę jest znikoma, jedyne opinie z 1/2 gwiazdkami na 5 to takie gdzie ludzie przez jakiś błąd poczty/kuriera nie otrzymali wgl przesyłki :P 49% price drop jest cłakiem kuszące :P Osobiście bym chyba nie wycofał, ale może ktoś kto już tam kupował więcej niż ja by się mógł jeszcze wypowiedzieć :P Ja osobiście na podróbki tam nie trafiłem ;P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to jest promocja wiec cena możliwa i praktycznie wszystkie komentarze dotyczące słuchawek są 5/5 więc szansa na podróbkę jest znikoma, jedyne opinie z 1/2 gwiazdkami na 5 to takie gdzie ludzie przez jakiś błąd poczty/kuriera nie otrzymali wgl przesyłki :P 49% price drop jest cłakiem kuszące :P Osobiście bym chyba nie wycofał, ale może ktoś kto już tam kupował więcej niż ja by się mógł jeszcze wypowiedzieć :P Ja osobiście na podróbki tam nie trafiłem ;P

 

Ok, zdecydowałem że poczekam, zobaczymy co przyjdzie ;-) Dam znać. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Banggood. Dzisiaj do mnie dotarły, oryginały, co prawda teraz chodzą tam po 75zł, ja wyhaczyłem za 57zł i często są tam ciekawe promocje, dlatego zachęcam. Tutaj link http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Headphones-For-Smartphone-p-971961.html

 

Co do samych słuchawek - cud, miód, orzeszki! Nie jestem audiofilem, może i łatwo mnie zadowolić, ale te naprawdę są świetne. Super basy, czyściutko grają. Wygodne przede wszystkim, leciutkie, nie czuć, że ma się coś w uszach. 4 pary gumek, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ci, którzy się zastanawiają, niech od razu klikają 'kupuje'!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumki, w piston yout to porazka 4 pary i kazde wymadaja z uszu. Lipa totalna.

Skoro żaden sprzęt xiaomi Ci nie pasuje to po co siedzisz na forum i zatruwasz życie innym?

Jeszcze ani razu mi nie wypadły z uszu Youth Edition. Ani dziewczynie ani ojcu. I grają na prawdę przyzwoicie jak na słuchawki za 5$ (promocja fajna była).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz durne myslenie. Skoro Tobie nie wypadly innym nie moga? Wiesz lepiej niz ja jak jest w moim przypadku?

Opanuj sie. Jestem na forum i bede jesli uznam inaczej to i tak nic Ci do tego. Opinie na temat sluchawek tez moge wyrazic i Twoje zdanie mnie nie interesuje.. Raz ze to moje odczucie a 2 nie kazdy musi chwalic to co ty!

Youth graja pieknie, ale fakt faktem wypadaja mi z uszu, sprawdzalem wszystkie gumki. Wysuwaja sie sie i tyle. Nie wyobrazam sobie w nich biec albo robic interwaly, a szkoda bo jak uslyszalem dzwiek z wersji kolorowej postanowilem je kupic, ale niestety nie potestowalem jak jest z trzymaniem sie uszu.. Chyba ze Ty uwazasz ze kazdy ma taka sama budowe fizjologiczna i ma takie same uszy....

Napisalem ze graja zle? Ja dalem za nie prawie 8$ i jesli chodsi o dzwiek jest taki ze jakbym mial z wyzszej polki sluchawy, jedynie budowa mnie zawiodla.

Pewnie masz specyficzne uszy jak ja, mi też każde gumki z piston v3 jak i innych słuchawek wypadają. Założyłem pianki i jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz durne myslenie. Skoro Tobie nie wypadly innym nie moga? Wiesz lepiej niz ja jak jest w moim przypadku?

Opanuj sie. Jestem na forum i bede jesli uznam inaczej to i tak nic Ci do tego. Opinie na temat sluchawek tez moge wyrazic i Twoje zdanie mnie nie interesuje.. Raz ze to moje odczucie a 2 nie kazdy musi chwalic to co ty!

Youth graja pieknie, ale fakt faktem wypadaja mi z uszu, sprawdzalem wszystkie gumki. Wysuwaja sie sie i tyle. Nie wyobrazam sobie w nich biec albo robic interwaly, a szkoda bo jak uslyszalem dzwiek z wersji kolorowej postanowilem je kupic, ale niestety nie potestowalem jak jest z trzymaniem sie uszu.. Chyba ze Ty uwazasz ze kazdy ma taka sama budowe fizjologiczna i ma takie same uszy....

Napisalem ze graja zle? Ja dalem za nie prawie 8$ i jesli chodsi o dzwiek jest taki ze jakbym mial z wyzszej polki sluchawy, jedynie budowa mnie zawiodla.

Poszperaj po Allegro/Ali za dodatkowymi gumkami, tutaj nie ma wielkiej filozofii. Jeżeli zwykłe gumki Ci wypadają, kup pianki, trzymają się ciut lepiej i też lepiej wygłuszają otoczenie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygluszac to i te mi dobrze wygluszaja, poprostu pare ruchow glowa np jak jade mpkeim i sie wysuwaja mi z ucha i wiadomi dzwiek wtedy nie taki sam, bo juz plaski, zamiast soczysty z basem. A wsuwanie ich ciagle to tez nie jest jakies mega komfortowe. A przyznam szczerze kupilem je do biegania na biezni. Niestety nie zostaly uztlyte bo tylko nerwa bym lapal i zamiadt cwiczyc zajmowalbym sie sluchawkami.

Znam ten ból, miałem ten sam problem z a-jays Three, niby 200zł, a jednak przez ten płaski kabel co chwile spadały :P. Pianki powinny rozwiązać problem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma żadnych real fotek to skąd mamy wiedzieć? Poczytaj komentarze, zerknij na inne sprawdzone sklepy (ibg)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby ktoś mnie uświadomić czym różnią się tę słuchawki bo cena jest prawie 2 krotnie wyższa:

https://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/62-piston-earphone-gold.html

https://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/61--xiaomi-piston-earphone-brief-version.html

Wykonaniem, jakością, zastosowanymi materiałami... pilotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Sadzisz że lepiej dołożyć te 40zl i kupić lepsze czy te różnice są minimalne?

Jeżeli chcesz zamawiać z XFS to albo bierz Golden, albo v3 (brałbym v3, nowsze, lepsze). Nie opłaca się iść w te tańsze plastiki... Chyba, że masz "drewniany słuch" i różnicy i tak nie usłyszysz (chociaż moim zdaniem jest ona spoora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. Wie ktoś jak to to współgra z ipodem? Classic 5G 30Gb?

 

śledzę różne recenzje od jakiegoś czasu i tak jestem w zawieszeniu..

Aktualnie na gear można je kupić za jakieś 70zł. o ile to oryginał.. no i jakies allbuy.com w granicach 60zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy któryś z forumowiczów orientuje się czy Pistony V3 współgrają z Ipodem Shuffle 3 generacji?

Używał ktoś tych słuchawek i może powiedzieć jak te słuchawki wypadają w porównaniu np. z SoundMagic E10M lub A-jays Four?

Dzięki z góry.

Działają jak każde inne słuchawki z wejściem jack...  Co do a-jays... Mam v3 i niszczą one a-jays 3 w przedbiegach, jakością dźwięku, czy nawet efektem mikrofonowym (a raczej jego praktycznie brakiem!). Co do SM E10M... To już troszku wyższa półka. Będą wypadać ciut lepiej od v3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Gdyby to było takie łatwe, to nie zadawałbym tutaj takiego pytania :P Shuffle 3 to wersja bez przycisków, także wymagana jest pełna funkcjonalność pilota, żeby móc go obsługiwać. W każdym razie pewności co do Pistonów nie mam, więc póki co na polu bitwy zostają a-Jays Four oraz SoundMagic E10M. Jeśli faktycznie SM to wyższa półka, to właśnie nimi się zainteresuję i poczekam na jakąś promocję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Gdyby to było takie łatwe, to nie zadawałbym tutaj takiego pytania :P Shuffle 3 to wersja bez przycisków, także wymagana jest pełna funkcjonalność pilota, żeby móc go obsługiwać. W każdym razie pewności co do Pistonów nie mam, więc póki co na polu bitwy zostają a-Jays Four oraz SoundMagic E10M. Jeśli faktycznie SM to wyższa półka, to właśnie nimi się zainteresuję i poczekam na jakąś promocję :)

JA bym się nawet nad A-Jays nie zastanawiał, strasznie spadła jakość wykonania ich słuchawek. Rozglądałbym się za SM/Brainwavz/Pioneer. Co do pilota, nie wiem jakich funkcji potrzebujesz, ale można je pozmieniać, przynajmniej na MIUI... Domyślnie jest Next-Play/Pauza/Odbierz-Prev. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/64/IPod_shuffle_3G.pngTen Ipod wygląda tak, więc szukam czegoś co jest 100% kompatybilne, tylko nie wiem jak podejść do poszukiwań :) Funkcjonować to musi na zasadzie - przyciski skrajne - vol up i down a środkowy przycisk wciskany określoną liczbę razy, zmienia utwór itd. Znalazłem jeszcze Logitechy 500vi oraz Plantronics BackBeat 216. Wiecie coś o nich?

Edit. W telefonie zależy mi tylko na tym żeby działały i ew. obsługiwały rozmowy.

Edytowane przez kporys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/64/IPod_shuffle_3G.pngTen Ipod wygląda tak, więc szukam czegoś co jest 100% kompatybilne, tylko nie wiem jak podejść do poszukiwań :) Funkcjonować to musi na zasadzie - przyciski skrajne - vol up i down a środkowy przycisk wciskany określoną liczbę razy, zmienia utwór itd. Znalazłem jeszcze Logitechy 500vi oraz Plantronics BackBeat 216. Wiecie coś o nich?

Edit. W telefonie zależy mi tylko na tym żeby działały i ew. obsługiwały rozmowy.

Mam shuffle 4g i przyciski nie działają, pewnie na 3g również

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, moją szklaną kulę zostawiłem w czyszczeniu (strasznie się palcuje...), ale patrząc na komentarze na dole strony... gdzie wypowiadają się osoby, które je kupiły... To tak, oryginał...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...