Skocz do zawartości

Xiaomi Piston V3


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

@up wydaje mi się że mikrofon działa na wszystkich ewentualne braki w paśmie to zapewne brak masy można wpiąć na 3 stopnie z 4 tego jacka(lub przejścióweczka) . Przyciski funkcyjne od androida 4.4 powinny teoretycznie wszędzie posiadać jakieś funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem Pistony V3. Nie są jeszcze wygrzane, ale kilka rzeczy można stwierdzić od razu:

  • mają bardzo mocny bas, najlepiej jeśli ktoś się bawi equalizerem zostawić na 0 lub odrobinę obniżyć
  • charakterystyka podobna do V2
  • w muzyce metalowej gubi się trochę w górnej części środka gdy jest dużo tależy i gitara gra power chordami, ale może to być jeszcze kwestia niewygrzania

Na tę chwilę jestem średnio zadowolony, ale może zmieni się to. W dodatku, kupiłem je "do wszystkiego", więc w tym celu i tej cenie są w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja simple, czyli plastik zamiast metalu, dlatego tańsze w produkcji. Jakość dźwięku może się trochę przesunąć w stronę sztucznego basu, który już w tych jest bardzo mocny.

Zmieniam zdanie. Słuchawki grają naprawdę dobrze. O dziwo każde inne słuchawki, nawet wyższej półki brzmiały najlepiej na "ulepszeniach" karty dźwiękowej. Za to Xiaomi brzmiały na nich średnio/beznadziejnie, gorzej niż z Redmi 1... Po wygrzaniu, wyłączeniu ulepszeń i delikatnym dopasowaniu equalizerem grają naprawdę świetnie i nie tylko jak na te pieniądze. Wszystkie pasma w sam raz i nie gubi się już przy dużej ilości dźwięków na raz, nawet scena szersza. Po początkowym zawodzie teraz nie żałuję ani grosza :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja simple, czyli plastik zamiast metalu, dlatego tańsze w produkcji. Jakość dźwięku może się trochę przesunąć w stronę sztucznego basu, który już w tych jest bardzo mocny.

Zmieniam zdanie. Słuchawki grają naprawdę dobrze. O dziwo każde inne słuchawki, nawet wyższej półki brzmiały najlepiej na "ulepszeniach" karty dźwiękowej. Za to Xiaomi brzmiały na nich średnio/beznadziejnie, gorzej niż z Redmi 1... Po wygrzaniu, wyłączeniu ulepszeń i delikatnym dopasowaniu equalizerem grają naprawdę świetnie i nie tylko jak na te pieniądze. Wszystkie pasma w sam raz i nie gubi się już przy dużej ilości dźwięków na raz, nawet scena szersza. Po początkowym zawodzie teraz nie żałuję ani grosza :D

 

Ile czasu słuchasz muzyki na v3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DHgate można je kupić z kuponem za ~46zł http://www.dhgate.com/product/new-8-item-mini-9-led-flashlight-lamp-torch/85585101.html. Trzeba się zarejestrować z reflinka aby dostać kupon 10$: http://m.dhgate.com/ii/aaEvIz93. Kupon można wykorzystać kupując przez aplikacje mobilną DHgate. 

Edytowane przez kermitos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj złamał jack :mad:

 

Nie SIĘ złamał, tylko Ty złamałeś. To rzecz, nie myśli, więc sama sobie nie zrobi krzywdy. Co najwyżej użytkownik, przez niewłaściwe wkładanie lub używanie telefonu z podłączonymi słuchawkami może go złamać. :)

Niestety zła wiadomość jest taka, że prawdopodobnie nie uda Ci się wymienić wtyku samodzielnie, więc pozostaje zakup nowych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon dostał piłką do kosza, więc nie jestem pewny czyja to wina, dlatego tak napisałem. Jack był włożony do redmika. Redmik dostał piłką i wypadł mi na ziemię, w locie chyba się wysunął jack i złamał przy lądowaniu. Jacka wymienię bez problemu :)

Edytowane przez Filo301
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem gdzie kupić za najniższą cenę tylko gdzie kupić oryginalne za najniższą cenę :) Jest różnica prawda?

Dzięki za odpowiedź.

Czyli rozumiem, że allbuy do "pewniaków" nie należy?

Czytałem pochlebne opinie, ale transport i czas realizacji do nich nie należą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pistonki grały świetnie (wersja Youth ) aż do czasu gdy w jakiś sposób udało mi się zdaniem sprzedawcy naderwać kabelek przy prawej słuchawce. Efekt taki, że lewa gra głośniej od prawej i czyściej.

Czy jest jakiś sposób na naprawę tego czy też szykować kasę na przykładowo Pistonki v2 które ponoć jeszcze lepiej tłumią dźwięki otoczenia od v3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musiałbyś kupić nowy kabel lub wziąć pod innych słuchawek i znaleźć kogoś, kto podejmie się wymiany (a o to niełatwo). Dodatkowo youthy mają gorszą jakość (ze względu na plastik). Raczej wyjdzie drożej niż kupno nowych.

Tłumienie to nie kwestia słuchawek tylko silikonowych wkładek. U mnie na V3 jest bardzo szczelnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zamówie v3 z racji na kevlarowy kabelek i ładny design. Przy okazji mogę zrobić porównanie Youth i zwykłego... na lewe ucho :D Chociaż bardziej ciekawy jestem różnicy w gumkach.

Edytowane przez Addamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chcę kupić Piston 3 na GearBest. Jeśli napisali że sprzedają oryginały za 14,89 USD to można im wierzyć ?
Mają tańsze, podobne do 2 generacji ale od razu napisali że to nie jest produkt Xiaomi. 

Pozdr,

T

Edytowane przez toran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Rafi nie zgadzam się mam 3 rodzaje pistonów v2 i mam też v3 jednak V3 grają ciut lepiej a na bank głośniej V2 mają lepszą izolację od otoczenia i to tyle :) gdybyś dłużej obcował z v3 byś to wyczuł zarówno v2 i v3 są świetne ale na codzień korzystam z V3 ;)

Wysłane z mojego SM-N9005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są tylko moje odczucia. W większości recenzji ludzie podają, że V2 grają lepiej. To samo stwierdzili moi znajomi z pracy jak porównywali moje V2 z V3 kolegi. Ja też się zastanawiałem, czy się nie przesiąść dopóki nie porównałem. Teraz wiem, że poczekam na V4 :-)

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ badziew te sluchawki:

- Nie ma znaczenia jaką założę gumkę, w ogóle nie trzymają się w uchu i wypadają. Do d*py.

- Trzeba się zdecydować na jedną funkcję pilota: albo przełącza utwory albo służy do głośności. Do d*py z tym pilotem

Krótko mówiąc badziew te słuchawki.

Szkoda, że nie można ich oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypadania z uszu to jest pewna sprawa: uszy trzeba wyczyścić przed włożeniem :P Inaczej będą wypadać, u mnie na najmniejszych się trzymają sztywno, a mały nie jestem.

Badziew słuchawki, bo nie można mieć dwóch funkcji na raz? To nie jest wina słuchawek, tylko systemu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypadania z uszu to jest pewna sprawa: uszy trzeba wyczyścić przed włożeniem Inaczej będą wypadać, u mnie na najmniejszych się trzymają sztywno, a mały nie jestem.

Badziew słuchawki, bo nie można mieć dwóch funkcji na raz? To nie jest wina słuchawek, tylko systemu.

Darujmy sobie sugestie, że mam brudne uszy.

Inne słuchawki Sony wchodzą mi do ucha i się trzymają.

Te mają taki dziwaczny kształt, że w ogóle nie wchodzą do dziury w małżowinie. I nie ma znaczenia jaką założę nakładkę.

Ja tam utwory przełączam klawiszem środkowym(play/pause)

Klawisz play/pausa służy do play lub pausy. Jak to możliwe, że tym klawiszem przełączasz utwory?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...