Skocz do zawartości

Xiaomi Piston V3


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co przyjdzie. Pistony v2 bardziej mi się podobają, chyba dlatego, że przypominają "tłoki" ale jeśli v3 mają mieć lepszą jakość dźwięku czy być głośniejsze to mogą być.

 

Jak Ci v3 nie przypasują to mam praktycznie nowe v2, ledwo dwa razy używane. Mogę się wymienić, bo mi akurat v3 bardziej się podobają. Jakoś się tam dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem krotko - jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Sluchalem porównawczo na: Senheisser MM70, słuchawki z Iphone5,6, jakiś Logitech tez się trafił no i na koniec duże sluchawy również Sennheisera. Z tymi ostatnimi oczywiście małe pistony nie maja szans ale wszystko inne leży i kwiczy. O designie nie ma co mówić, jest piękny. Wygoda noszenia super. Po kilku minutach nie czuć ze cokolwiek jest w uchu. Nie wypada, nie trzeba poprawiać. Zmiana w stosunku do V2 to "sterownik" powieszony na kablu o prawej słuchawki, trzeba się przyzwyczaić. A dźwięk ? No cóż, mnie powalił na kolana. Czysciutki, wyraźny, przepiękne głębokie ale nie nachalne basy, dobra dynamika i odwzorowanie szczegółów. Pięknie, Siaomi rulez !

Tapnięte z MI4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Zaraz będę testował. Właśnie odpakowuję moje Pistonki v3... ;)

Wyszły mnie 116 PLN z przesyłką. Niezły deal.... :D

 

Z chęcią poczytam opinię, w szczególności jakieś porównanie z Piston v2. Wygoda noszenia, dźwięk itd.Szczególnie wygoda noszenia, bo Pistony, mimo że świetne, to jednak dość duże słuchawki i na dołączonych nakładkach wypadały mi z ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Zaraz będę testował. Właśnie odpakowuję moje Pistonki v3... ;)

Wyszły mnie 116 PLN z przesyłką. Niezły deal.... :D

No ja dałem 112,50 :)

No to powiem krotko - jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Sluchalem porównawczo na: Senheisser MM70, słuchawki z Iphone5,6, jakiś Logitech tez się trafił no i na koniec duże sluchawy również Sennheisera. Z tymi ostatnimi oczywiście małe pistony nie maja szans ale wszystko inne leży i kwiczy. O designie nie ma co mówić, jest piękny. Wygoda noszenia super. Po kilku minutach nie czuć ze cokolwiek jest w uchu. Nie wypada, nie trzeba poprawiać. Zmiana w stosunku do V2 to "sterownik" powieszony na kablu o prawej słuchawki, trzeba się przyzwyczaić. A dźwięk ? No cóż, mnie powalił na kolana. Czysciutki, wyraźny, przepiękne głębokie ale nie nachalne basy, dobra dynamika i odwzorowanie szczegółów. Pięknie, Siaomi rulez !

Tapnięte z MI4

No to wygląda na to ze będą to bardzo przyjemne grajki. Dzięki za opinie, piona!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały i do mnie. Wczoraj. Pierwsze wrażenia :

Wykonanie super. Pudełeczko robiące za carrying case super sprawa. (jak to w pistonsch)

Jakość dźwięku... Cóż. Porównując z wielkimi Nokiami bh-905i których pozbyłem się w poprzednim tygodniu jest... hm... dobrze. Nie spodziewałem się takiej jakości dźwięku po takich słuchaweczkach za taką cenę. Zapewne pełnię swojego dźwięku wydobędę dopiero po wygrzaniu ale na teraz jest dobrze. Na moim grajku - dziadku (iPodzie mini) jest bardzo dobrze :)

Pilot tez działa super. Nie testowałem jeszcze mikrofonu.

Na minus mogę dać izolację. Nie jest taka jakiej się spodziewałem ale pewnie jeszcze zmienię zdanie po kilku dniach ;p

No i efekt mikrofonowy. Jest straszny. To moje pierwsze doki i jest to strasznie irytujące. Ale może mi przejdzie.

Są to bardzo przyjemne grajki ;) Może pokusze się o jakąś mini - recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja! Grają lepiej niż v2, basu jest mniej, głośność większa, szczegółowość również. W v2 kabel biegnący do słuchawek był otoczony miękką gumą, tutaj jest ona dużo twardsza, taki delikatny minus. Kolejny minus, nie pachną :/ Ogólnie polecam, cieszę się, że wziąłem v3 a nie v2.

Edytowane przez Filo301
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... v3 pod względem jakości dźwięku zauważalnie lepsze od v2. To na teraz tyle, muszę je porządnie wygrzać żeby mieć pełne porównanie do v2.

 

Pytanie:

Jakość dźwięku - Pistons w porównaniu do Pistons v2 lub v3. Ma ktoś doświadczenia? W XFS mają zestawik z RedMi 2 i zastanawiam się czy dorzucić kilka złotych i wziąć je dla żonki. Dotychczas koleżanka małżonka używa jakichś odłączonych od mp3 playera z Oriflame, więc przypuszczam że Pistonki 1. generacji są nieporównywalnie lepsze, ale wolę to zweryfikować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...