Skocz do zawartości

Mi Share


guslar

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, guslar napisał:

Gdzie tego szukać.

W Ustawieniach, Aplikacje, Zarządzanie aplikacjami. Znajdź to Mi share, kliknij i będą tam uprawnienia. Tylko są dwie aplikacje Mi share i Share me, nie wiem czy nie chodzi Ci o tą drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zapytam

@FromWPw ustawianiach rzeczywiście mam aplikacje Mi Share, ale nigdzie nie mam jej ikony na ekranie, natomiast Share Me (dawniej Mi Drop chyba) jest i w ustawieniach i jest też ikona.

Druga sprawa, to podpowie ktoś jaką nazwę użytkownika i hasło należy wpisać w Sharem Me w opcjach "podłącz do komputera/ustawiania dodatkowe- (w prawym górnym rogu zębate kółko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, robaks napisał:

@FromWPdruga sprawa, to podpowie ktoś jaką nazwę użytkownika i hasło należy wpisać w Sharem Me

Chyba dowolną którą wymyślisz. To samo trzeba będzie podać na komputerze. Można też wybrać opcję bez nazwy użytkownika i hasła. To jest takie samo połączenie z komputerem jak w menedżerze plików, przez ftp. Z lokalnym moim komputerem używam bez hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, to ja założyłem ten wątek. Długo mnie nie było, chorowałem i nie mogłem korzystać z telefonu i na dodatek nie zapisałem hasła do konta.

Gdy próbuję włączyć Mi Share w ustawieniach to pokazuje się komunikat " udziel wymaganych uprawnień, aby korzystać z Mi Share" i nie ma żadnej ikonki lub okna żeby udzielić tych uprawnień a po sekundzie Mi Share się wyłącza.  Gdzie tego szukać.

W aplikacjach znalazłem tylko ShareMe i dałem wszystkie uprawnienia ale nic nie pomogło.

Zabrakło mi pomysłów a że nie jestem zbyt techniczny proszę pomóżcie.

Edytowane przez Guslar11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...