Skocz do zawartości

Czy można zmienić numer telefonu do którego jest przypisane konto Mi Account


damian1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym opisać swój problem i jednocześnie zapytać o wskazówki.

Czytając tutejsze wątki o Mi Account zdałem sobie sprawę że chyba jestem tam gdzie słońce nie dochodzi , ale do rzeczy  posiadam Xiaomi Mi Max którego używał mój dziadek (niestety jego już niema a on był dobry w te klocki) miałem wszystko usunąć z pamięci wiec nawet nie zaglądając co jest  zrobiłem Hard reset (kombinacja klawiszy) w tedy nawet do głowy mi nie przyszło wylogować sie z google i z tego całego konta mi (moj pierwszy xiaomi ) dzisiaj go uruchamiam no i właśnie &*&*%^ jest.  troche tu poczytałem zalogowałem sie na komputerze na to całe konto numer pomocniczy zmieniłem na swój , maila na swój , ale to całe konto Mi account jest przypisane to numeru telefonu mojego dziadka , niestety karty sim została  już dawno zniszczona , a podczas logowania na pc na to konto nie uzywam numeru telefonu czy maila dziadka tylko numeru przypisanego który znajduje sie obok miniatury zdjęcia profilowego , pomocniczy numer i mail zmieniłem na swoje ( nie wiem czy dobrze). Pytanie czy bez karty sim czyli bez numeru telefonu do którego przypisane jest konto da rade coś zrobić zeby odblokować telefon.

Bez tytułu.png

Edytowane przez damian1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...