barteq9

Telefon nie wykrywa Telewizora

Recommended Posts

Część. Mam problem z projekcją z Xiaomi na telewizor Samsung. 

Po włączeniu projekcji telefon nie wykrywa Telewizora. Robiąc to samo na telefonie Huawei nie ma problemu i wszytko ładnie działka. Jakieś pomysły?

jaki model tv? jakie protokoly obsluguje? dlna miracast itp?

najlepiej przywrocic ustawienia fabryczne w tv

mozesz tez uzyc apki x-cast i jezeli tam ci nie znajdzie znaczy ze cos masz nie tak ustawione w tv

witam.

mam ten sam problem.

apka od xiaomi  ( mipilot) nie działa i nie wyszukuje tv, tak samo apka od philipsa.

dodam że apka x-cast działa i widzi tv.

aktualizacji systemu sobie nie przypominam.

ktos cos?

edit.

chyba już wiem.. mi 9 t pro nie ma podczerwieni IR

Edited by gesiowy
  • Haha 1

wiec pomyliles pojecia."projekcja" :)) 

mipilot fakt dziala poprzez irde

ja uzywam samsung smart viev jako sterowanie zamiast pilotem...i dziala to idealnie....

a co do xcast... tu z forum ktos mi polecil ta apke i odkad 1raz ja uzylem telefon zaczal widziec tv i juz nie musialem z niej korzystac... lecz ma ciekawa fukncje szukania napisow i jest to bardzo pomocne(nawet w vlc czesto nie ma tych napisow). woec polecam:)

Witam,

Co do ekranu bezprzewodowego (czy też projekcji) - mam Mi9t z najnowszą aktualizacją MIUI 11 na nasz rynek i przetestowałem różne kombinacje sieci i udostępniania ekranu z telefonu na TV (Samsung 55NU8042 - najnowsza aktualizacja oprogramowania):

TV i telefon w sieci 2,4GHz - wszystko działa (i projekcja i ekran bezprzewodowy)

TV w sieci 2,4GHz i telefon w sieci 5g - projekcja działa, natomiast ekran bezprzewodowy nie

TV i telefon w sieci 5g - nie wyszukuje telewizora i nie da się połączyć

I teraz pytanie: Czy ktoś rozwiązał problem z połączeniem telefonu z TV gdy oba urządzenia są połączone do sieci 5G?

Edited by tommy

Albo coś się napisałeś, albo posiadasz telewizor z przyszłości - 5G w tv? I to takim, którego już nie produkują?

Tapatalk - Mi 9T Pro

9 godzin temu, si3wc4 napisał:

Albo coś się napisałeś, albo posiadasz telewizor z przyszłości - 5G w tv? I to takim, którego już nie produkują?

Tapatalk - Mi 9T Pro

Pewnie mu chodziło o częstotliwość wifi 5GHz