Skocz do zawartości

Błąd po aktualizacji - prędkość max. do 20km/h


Matuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pokrótce postaram się przedstawić sytuacje. Włączyłem wczoraj aplikacje Mi Home i automatycznie hulajnoga się zaczęła aktualizować poprzez apke. Wystąpił błąd i hulajnoga straciła łączność Bluetooth. Znalazłem na forum problem aby przywrócić ustawienia poprzez odpięcie modułu BMS oraz zrobienie restartu. Po wykonaniu czynności naprawiła się łączność ale hulajnoga jeździ max do 18-20km/h, tak jakby ciagle była w trybie ECO. Może ktoś może mi pomóc i podpowiedzieć jak to naprawić czy tylko serwis? Dodam tylko że przez Bluetooth mogę połączyć się tylko z Mi Home. W m365 tools nie pokazuje danych oraz w m365 downg także nie mogę nic zdziałać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Matuszek napisał:

W m365 tools nie pokazuje danych oraz w m365 downg także nie mogę nic zdziałać.

Skoro do MiHome ci sie łączy to czemu DownG nie funkcjonuje?

Odsyłam:

Instrukcja DownG

Wgraj tą instrukcją "Stock" np pobrany z emkowo.
BLE090 też zdaje egzamin.

Edytowane przez SzczufFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzczufFun napisał:

Skoro do MiHome ci sie łączy to czemu DownG nie funkcjonuje?

Odsyłam:

Instrukcja DownG

Wgraj tą instrukcją "Stock" np pobrany z emkowo.
BLE090 też zdaje egzamin.

Niestety nie działa nawet po zastosowaniu się strikte do instrukcji. Po kliknięciu check ver nic się nie dzieje, można godzinami czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś już odpowiedź przecież, więc czego więcej oczekujesz? FW jest prawdopodobnie zbrickowane z powodu przerwania procesu aktualizacji. Mogło to również spowodować fizyczne uszkodzenie jakiegoś układu na ESC przy pierwszej próbie uruchomienia. Jeśli nie jesteś w stanie wgrać jakiegokolwiek FW poprzez downG - a nie jesteś, bo apka nie obsługuje tej wersji softu którą posiadasz, to pozostaje albo próba flashowania przez kable - jest poradnik na forum i jeśli układ nie jest fizycznie uszkodzony to to rozwiązuje problem, albo oddanie sprzętu do serwisu. Nikt nic innego Ci nie zaproponuje no bo i co? A no tak, pozostaje jeszcze zakup nowego sterownika.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...