Skocz do zawartości

Ominięcie hasła ekranu blokady - jak?


Friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wyszukiwarka podała mi parę wątków, jednakże nie było w nich dokładnie wytłumaczone jak to zrobić (w TWRP), a jestem zielony w tych sprawach. O co chodzi? Prawdopodobnie ze względu na pęknięty wyświetlacz (pare miesięcy temu pierwszy raz i poprawka jakieś 3 tyg. temu) nie mogę połączyć kropek (urywa w pewnym miejscu), przez co nie mogę się dostać do telefonu (uruchomiłem go ponownie przed tym, jak się zorientowałem o problemie). Normalnie mam ustawiony odcisk + twarz i tego głównie używałem przy ekranie blokady i paru apkach.

Na moim redmi jest aktualnie wgrana stabilna wersja MIUI (raczej najnowsza jaka jest). Czy da się jakoś obejść to zabezpieczenie aby nie kasować danych? W paru miejscach był wspomniany właśnie TWRP, ale nie mam zielonego pojęcia co tam klikać.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem błąd, bo najpierw szukałem na forum, a po założeniu wątku nagle mnie oświeciło, żeby wujka Google zapytać.

Znalazłem jak to w twrp zrobić i się udało. Co prawda dotyk mi nagle zaczął świrować i lewo co udało mi się przesunąć palcem dla potwierdzenia, ale przynajmniej dane odratowane,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...