Jump to content

Telefon Pogwarancyjny Jak Rozpoznać?

Guest pampalini
Go to solution Solved by Acid,

Recommended Posts

Guest pampalini

Witam

czy jest wogóle mozliwość sprawdzenia czy telefon jest nowy czy sprzedany jako nowy a w rzeczywistości po naprawie gwarancyjnej?

Powiedzmy że telefon nie ma zarysowań,pęknięć, nie ma pozostałości po poprzedniku itd..... chodzi mi bardziej o specyfikację techniczną i może tu jest gdzieś jakis symbol/oznaczenie że dokonana była jakaś naprawa.Rozumiem ze takie cuda to tylko w erze,ale być może jednak jest jakiś ślad co się z tym telefonem działo od chwili opuszczenia taśmy do dnia dzisiejszego.

Guest pampalini

nie wyraziłem się dość ściśle,słyszałem że niektórzy goście sprowadzający telefony z Chin i odsprzedający w PL krecą wałki z chińczykami i takie telefony są naprawiane,zakładane plomby jak w oryginałach i jako takie potem sprzedawane.telefon niczym nie różni się,brak jakichkolwiek oznak uzywania,no ale jednak to nie to samo.Pytam bo spotkałem sie gdzieś z taką informacją i jestem ciekaw czy to możliwe,jesli tak to tu warto wiedzieć czy da się j/w sprawdzić

Ps

ofkors pytanie nie dotyczy podróbek,bo tu znaczenia nie będzie miało,podróba to podróba

Edited by pampalini
  • Solution

nie wyraziłem się dość ściśle,słyszałem że niektórzy goście sprowadzający telefony z Chin i odsprzedający w PL krecą wałki z chińczykami i takie telefony są naprawiane

No ale gdzie tu problem? 

Kup na xiaomiforsale i ibuygou to nie będziesz się zastanawiał nad wałkami.

Jeśli pytasz dla czystej ciekawości ... to nie da się sprawdzić.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...