deker87

Mi box 4k - wifi problem

Recommended Posts

Witam,

Czy użytkownicy tego produktu po instalacji Android 9 mają problem z Wifi? Chodzi dokładnie o to, że Wifi wyłącza mi się automatycznie i czasem nie chce się połączyć (z tym drugim to możliwe, że wina routera).

Drugie pytanie to czy idzie podłączyć tam jakieś dodatkowe WiFi pod USB (nie mam możliwości podłączenia przez LAN)?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Dariusz

Wzmacniacz WiFi to nieporozumienie. Każdy ktoś wie, jak takie urządzenia działają, to omija je szerokim łukiem. Więcej szkody w eterze jak pożytku. 

Jak nie możesz podciągnąć kabla to zostaje Ci jeszcze zestaw PLC,

Ostatecznie można przenieść router najbliżej Mi BOXa lub dokupić do niego  access Point.

Ostatecznie można kupić jakiś niedrogi router, przełączyć go w tryb karty sieciowej (nie wszystkie routery oferują ten tryb) i podłączyć do Mi BOXa . Oczywiście do zestawu będzie potrzebny jeszcze adapter USB-RJ45.

Edited by kola01

Jak podłączasz kablem to już nie jest wzmacniacz wifi. tylko punk dostępowy jak wyżej napisał kolega.

Więc twierdzenie że wzmacniacz wifi to badziew pozostaje w mocy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Sam piszesz "Trochę działało" czyli w rzeczywistości pewnie tyle co nic. Przy okazji swojego pseudo "działania"  śmieciło w eterze psując krew innym ale też i tobie. Jednym słowem Wzmacniacz WiFi to jedna wielka śmierdząca kupa. Lepiej w nią nie wchodzić.

• Like 1

Tylko, że pod podanym linkiem przeważają opinie, że dołożenie anteny zupełnie nic nie wniosło.

Edited by kola01

Witam

Trochę zajelo mi wrócenie tego tematu. Problem został rozwiązany za pomocą repeatera od xiaomi oraz ustawienie statycznego adresu IP.

Dziękuję za pomoc :)