Recommended Posts

3 minuty temu, marcinj6 napisał:

Ja tez miałem candy i po jakimś czasie ścinki wracaja tak jak po zrobieniu wipe dalvik/cache. U mnie po odblokowaniu telefonu z lockscreena zegar z ekranu blokqdy jeszcze ułamek sekundy jest na pulpicie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Dokładnie tak samo wygląda u mnie 

On 3/14/2020 at 6:30 PM, pinturicchio87 said:

A ja Wam powiem że mi ta wersja poprawiła humor. Jest lepiej niż dwa ostatnie wydania. Jak widać Xiaomi nauczyli mnie pokory. Aplikacje otwierają się szybciej ale tym razem doskwiera responsywnosc wyświetlacza, ostatni raz pamiętam podobne problemy w mi mix 2s. Przesuwam pacem od góry na dół a panel dotykowy reaguje jakbym przesuwał w bok... 

Mi9

A jednak... Drugi raz na przestrzeni trzech dni musze resetowac telefon bo zamiast polaczen otrzymuje wiadomosc, ze ktos probowal sie ze mna skontaktowac.

RN7 po instalacji poprawki Orangefox wszystko hula, data nie jest zaszyfrowana, subiektywne odczucie to odrobinę wolniejsze działanie ale to może przez przeczytanie kilku postów w tym temacie.

8 godzin temu, lockerek napisał:

Dokładnie tak samo wygląda u mnie 

U mnie też, mega lagi na Mi9... :(

Mi6 też działa tragicznie. Olbrzymie spowolnienie przy odblokowaniu urządzenia. W trakcie pracy też się zdarzają. Intensywne ubijanie aplikacji z Ramu. 

@Dru79 u mnie pierwsze kilka dni też nie było. System postawiony na czysto. Żeby przejść na Global trzeba zrobić format data? Coś jeszcze?

Dokonałem małego odkrycia. Wyłączyłem Ambient mode w asystencie Google i spowolnienia ustąpiły. Przynajmniej na ten moment.

@r0bertt jesteś w stanie to sprawdzić u siebie?

Edited by senq

4 godziny temu, senq napisał:

Dokonałem małego odkrycia. Wyłączyłem Ambient mode w asystencie Google i spowolnienia ustąpiły. Przynajmniej na ten moment.

W Mi9t pro nie widzę tej opcji, więc wyłączałem całkowicie asystenta, ale dalej to samo. 

Moze naprawią te ścinki animacji w następnej wersji bo w nowym china beta juz naprawili.

W ułatwieniach dostępu mam wyłączone wibracje czujnika dotknięcia. Przy nie rozpoznaniu palca wibruje. Czy też tak macie? Na miui pie stabilnym nie wibruje. To bug, czy da się wibracje palca wyłączyć?

U mnie występują "powidoki" chwilowe po odblokowaniu ekranu. Zegar, wszystkie powiadomienia itp są przez chwilę widoczne jakby półprzezroczyste.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

U mnie występują "powidoki" chwilowe po odblokowaniu ekranu. Zegar, wszystkie powiadomienia itp są przez chwilę widoczne jakby półprzezroczyste.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

To samo mam to jest bug romu. Naprawione w ostatniej china beta więc jutro wyjdzie naprawione w xiaomi.eu

13 godzin temu, senq napisał:

@Dru79 u mnie pierwsze kilka dni też nie było. System postawiony na czysto. Żeby przejść na Global trzeba zrobić format data? Coś jeszcze?

@r0bertt jesteś w stanie to sprawdzić u siebie?

Ja mam wyłączonego asystenta Google. Na poprzednim romie też były zwiechy więc zrobiłem full wipe, ale po aktualizacji w piątek to samo :( może naprawią to jutro...

W tej wersji ponownie pojawil sie problem spadku szybkosci lacza WIFI, podczas gdy wlaczony jest bluetooth. Mi9t. 

Dnia 14.03.2020 o 21:16, jacoGURU napisał:

RN7 nadal nie działa ekran bezprzewodowy. Może to ktoś potwierdzić u siebie?

Potwierdzam, nie działa.. wykrywa ekran łączy łączy (tv też mówi że łączy  iii nic). Wracam do stable.. znowu.. :)

• Like 1

6 minutes ago, Grzesiek1010 said:

Dobrze że jutro piątek bo obecna wersja z dnia na dzień chodzi coraz gorzej

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Jaką mamy pewność że nowsza wersja będzie lepsza?

Dnia 18.03.2020 o 08:43, senq napisał:

Mi6 też działa tragicznie. Olbrzymie spowolnienie przy odblokowaniu urządzenia. W trakcie pracy też się zdarzają. Intensywne ubijanie aplikacji z Ramu. 

U mnie dokładnie to samo. 2-4 sekund aż się pojawi zegar, stan baterii i zasięg . Wtedy telefon jakoś działa.

1 godzinę temu, pinturicchio87 napisał:

Jaką mamy pewność że nowsza wersja będzie lepsza?

Zdradzę wam pewną tajemnicę:

Nie trzeba aktualizować natychmiast po pojawieniu się nowej wersji.

Można odczekać sobie, aż się pojawią opinie o tym jak ona działa. Można też aktualizować raz na kilka miesięcy, wybierając tylko "dobre" wersje.

14 minutes ago, senq said:

Zdradzę wam pewną tajemnicę:

Nie trzeba aktualizować natychmiast po pojawieniu się nowej wersji.

Można odczekać sobie, aż się pojawią opinie o tym jak ona działa. Można też aktualizować raz na kilka miesięcy, wybierając tylko "dobre" wersje.

Ja również wyznawałem taką zasadę aż do momentu kiedy się zj**.... I cały tydzień czekałem na nową wersję bez względu na efekt. Chciałem po prostu inną wersję niż poprzednia. 

@Orjon wiem, że już w sumie 20.3.19 za rogiem, ale na tym wydaniu w Przeglądarce przy próbie wyboru szukajki w pasku wyszukiwania pojawia się puste menu kontekstowe na dole.

IMG_20200319_215326.jpg

• Like 1

To jest wybór domyślnej wyszukiwarki. Jak masz włączony globalny ciemny motyw to tak jest. Na działanie tego trybu nie mamy żadnego wpływu.

@Orjon Globalnego ciemnego nie używam, tylko "normalny". Poza tym na białym motywie też niepoprawnie wyświetla. No ale ok, tylko zgłosiłem.

No sprawdziłem u siebie i nie mam problemu na żadnym motywie z wyjątkiem globalnego (ale to też tylko w ustawieniach, a nie konkretnie tu).

@filuuu Chyba znalazłem przyczynę. Przeszedłem na stabilna wersję i okazało się, że nadal nie mogę się połączyć. Przedstawiłem router z 40MHz na 20MHz i działa. Jak znów przyjdę na rozwojową to sprawdzę i dam znać.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Dnia 23.03.2020 o 10:25, jacoGURU napisał:

@filuuu Chyba znalazłem przyczynę. Przeszedłem na stabilna wersję i okazało się, że nadal nie mogę się połączyć. Przedstawiłem router z 40MHz na 20MHz i działa. Jak znów przyjdę na rozwojową to sprawdzę i dam znać.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Mi po przejsciu na Stable przesyłanie od razu zaczęło działać, nie musiałem nic przestawiać. Ale używam TV Samsunga i nie podłączam go do wifi jak przesyłam ekran.

Dnia 19.03.2020 o 21:58, Orjon napisał:

To jest wybór domyślnej wyszukiwarki. Jak masz włączony globalny ciemny motyw to tak jest. Na działanie tego trybu nie mamy żadnego wpływu.

O co chodzi z tym globalnym ciemnym motywem? W mi6 mam tylko jedne ustawienia, czyli tryb nocny

3 godziny temu, Tartary napisał:

O co chodzi z tym globalnym ciemnym motywem? W mi6 mam tylko jedne ustawienia, czyli tryb nocny

Na Mi 6 nie ma Androida 10, więc nie masz Globalnego ciemnego motywu.

• Thanks 1