Skocz do zawartości

MIUI 20.3.12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/13/2020 at 7:12 AM, Orjon said:

w TWRP: zignorować informację o haśle (nacisnąć przycisk Cancel), następnie przejść do opcji Advanced > ADB Sideload > przesunąć suwak. ROM xiaomi.eu oraz inne pliki, jeśli je wgrywacie, muszą być na komputerze w katalogu, gdzie posiadacie pliki adb (np. Minimal ADB and Fastboot). Telefon podłączyć kablem do komputera, a następnie uruchomić Minimal ADB and Fastboot i wpisać komendę: adb sideload xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip. 

 

D:\Users\[nazwa]\Desktop\flash\FastbootTool11>adb sideload xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip
loading: 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip'
* cannot read 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip' *

ZIP jest w folderze, w którym jest ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
 
D:\Users\[nazwa]\Desktop\flash\FastbootTool11>adb sideload xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip
loading: 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip'
* cannot read 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip' *

ZIP jest w folderze, w którym jest ADB.
Może pobierz jeszcze raz, albo zwolnij trochę miejsca w telefonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Chciałem zaszyfrować sobie Mi6 po zainstalowaniu MIUI 20.3.12. (twrp 3.3.1.2)

Niestety telefon ugrzązł na ekranie ładowania systemu (czekałem 11 godzin). 

W tym momencie nie pomaga wgranie nowego systemu w twrp, ani pełny wipe.

Telefon ciągle stoi na ekranie ładowania systemu.

Jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, dzidexx napisał:

MiuiEu.zip

Może być: miui_MI6Global_V11.0.3.0.PCAMIXM_bb4e6209e3_9.0.zip ?

Wykonałem ponownie format data, telefon wstał.

Czy szyfrowanie działa na MIUI 20.3.12.?

Przydało by mi się, ale nie mam ochoty ponownie próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Maciek21053 napisał:

Ma ktoś problem z znikającymi ikonami po odblokowaniu ekranu ? Mi 9 lite. Trochę to irytujące.

Na mi9 mam tak samo. 

Co ileś razy po odblokowaniu lub po wyjściu z jakiejś appki mam pustą tapetę. Muszę kliknąć na nią i wskakują ikonki.

8 godzin temu, Test napisał:

Wcześniej nie było, ale ostatnio właśnie aplikacja ta jest zintegrowana w romie no i wszystko byłoby fajnie, tylko że jakoś ta integracja jest skopana, gdyż nie ma możliwości jej uruchomienia, brak ikonki, a jak wejść w market i wpiszesz Android Auto, to mamy do dyspozycji wyłącznie opcję UNINSTALL. Można pewnie to zrobić i ponownie zainstalować normalnie z marketu, chociaż nie próbowałem bo nie używam Android Auto.

Nigdy mój samochód nie zauważył że Android Auto jest w telefonie w romie. 

Nawet nie wiedziałem że jest :)

Zawsze doinstalowywałem osobno.

A jeśli doinstalowywałem osobno to przecież by się nie zainstalowało jeśli  by już był w romie.

Działa całkiem całkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lockerek napisał:

Ogólnie telefon zawieszki dostaje po 2 ostatnich aktualizacjach. Może wgranie na czysto Rom poradzi na ten ból? 

Mi9t pro 

Może tak. Pytanie tylko, czy teraz za każdym razem będziemy musieli robić instalki na czysto żeby jako tako było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jeśli masz nowego to nie musisz nic robić, pamięć już nie jest zaszyfrowana.



Chyba jednak nie. Po wygraniu nowej wersji Orange Fox i uruchomieniu systemu - prosił o hasło. Właśnie straciłem wszystkie dane.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Chyba jednak nie. Po wygraniu nowej wersji Orange Fox i uruchomieniu systemu - prosił o hasło. Właśnie straciłem wszystkie dane.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Niby jak straciłeś? Dobrze wygrałaś recovery? I jakie? U mnie żadnych problemów.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android prosił o hasło. Żadne nie pasowało. Orange Fox nie mógł poradzić sobie z szyfrowaniem. Próba powrotu do poprzedniej wersji Orange Fox nic nie zmieniła. Aby uruchomić telefon musiałem zrobić format data. TWRP nadal nie radzi sobie z szyfrowaniem ale chociaż telefon można używać.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uruchomić telefon. Tak jak pisałem wcześniej, telefon (system) po uruchomieniu prosił o jakieś dodatkowe hasło. Próbowałem hasła blokady i do karty SIM. Nic nie pomagało.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie telefon zawieszki dostaje po 2 ostatnich aktualizacjach. Może wgranie na czysto Rom poradzi na ten ból? 
Mi9t pro 
Na czym wystepuja u Ciebie te zawieszki? U siebie zmienilem jedynie kernel na candy w sumie juz na samym poczatku i u mnie takie dziwne problemy nie występują.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lovelas1988 napisał:

Na czym wystepuja u Ciebie te zawieszki? U siebie zmienilem jedynie kernel na candy w sumie juz na samym poczatku i u mnie takie dziwne problemy nie występują.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Przy odblokowaniu telefonu. Przy zwijaniu paska powiadomień z opóźnieniem. Możesz podać link do tego kernela? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinj6 napisał:

Ja tez miałem candy i po jakimś czasie ścinki wracaja tak jak po zrobieniu wipe dalvik/cache. U mnie po odblokowaniu telefonu z lockscreena zegar z ekranu blokqdy jeszcze ułamek sekundy jest na pulpicie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak samo wygląda u mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/14/2020 at 6:30 PM, pinturicchio87 said:

A ja Wam powiem że mi ta wersja poprawiła humor. Jest lepiej niż dwa ostatnie wydania. Jak widać Xiaomi nauczyli mnie pokory. Aplikacje otwierają się szybciej ale tym razem doskwiera responsywnosc wyświetlacza, ostatni raz pamiętam podobne problemy w mi mix 2s. Przesuwam pacem od góry na dół a panel dotykowy reaguje jakbym przesuwał w bok... 

Mi9

A jednak... Drugi raz na przestrzeni trzech dni musze resetowac telefon bo zamiast polaczen otrzymuje wiadomosc, ze ktos probowal sie ze mna skontaktowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...