Skocz do zawartości

SafetyNet FIX


marcin19883

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdźcie czy działa SafetyNet. Zainstalujcie po kolei moduły przez Magiska:

Oczywiście Magisk V23 z włączonym "MagiskHide". 

 

Źródło: https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Mi 10T Lite nie mam SafetyNeta, a na MIX 4 (nasz ROM, ten sam fingerprint co na Mi 10T Lite) już tak. Nie wiem, co Google zrobiło ;p Bez żadnych fixów ofc. Co jeszcze dziwniejsze, płatności na tym pierwszym telefonie nadal działają normalnie (Google Pay).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.09.2021 o 23:22, marcin19883 napisał:

Sprawdźcie czy działa SafetyNet. Zainstalujcie po kolei moduły przez Magiska:

Oczywiście Magisk V23 z włączonym "MagiskHide". 

 

Źródło: https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix

A ten SafetyNet FIX jak wgrać? Za pomocą Migiska czy jak? Bo nie mogę sobie z tym poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, frrancuz napisał:

W magisku manager (ikonka w spisie aplikacji, nie w twrp). Wybierz wgranie pliku. 

To otwieram MAGISK Manager klikam Wybierz i załatają plik albo wygraj bezpośrednio obraz - i daje plik safetyfixnet.zip albo tar.gz i mam instalation failed jak w załączniku...

IMG_20210929_020304.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Cześć, jestem na 12.5.6 stable - MI9, Magisk 24.1, mam zainstalowane  GPay SQLite Fix+MagiskHide Props+Universal SafetyNet Fix, właczone enforce DenyList i wskazane appki Google. Niestety Google Pay nie działa i SafetyNet też nie przechodzi.

Ktoś coś podpowie?

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 9.02.2022 o 13:15, krzygaj napisał:

Cześć, jestem na 12.5.6 stable - MI9, Magisk 24.1, mam zainstalowane  GPay SQLite Fix+MagiskHide Props+Universal SafetyNet Fix, właczone enforce DenyList i wskazane appki Google. Niestety Google Pay nie działa i SafetyNet też nie przechodzi.

Ktoś coś podpowie?

Wywal to wszystko co masz poinstalowane bo zupełnie niepotrzebne, wgraj najnowszy magisk w wersji canary (24.2), aktywuj zygisk, następnie ukryj ikonę magiska oraz wgraj

https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix/releases/download/v2.2.1/safetynet-fix-v2.2.1.zip

To tyle, wszystko działa, jedynie jak jakaś apka wyświetli Ci komunikat że jest niebezpiecznie bo wykryła roota to wtedy deny list (u mnie jedynie allegro) 🙂

Edytowane przez OutSideR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nie wiem co się stało, ale dziś jeszcze raz zainstalowałem Revoluta dodałem go w Magisk do listy odmów i zaczęło działać 😁, a żadnych zmian w konfiguracji nie robiłem od czasu kiedy mi przestało działać... nie wiem kto co zmienił... czy Magisk czy Revolut u siebie w appkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...