Jump to content

1.Po odblokowaniu brak ikon na pulpicie. 2. Brak OTA.


Drayber

Recommended Posts

Często aczkolwiek nie zawsze po odblokowaniu telefonu (niezależnie jakim sposobem) na ekranie nie ma ikon (oprócz przycisków nawigacyjnych i ikon na górnej belce) jest tylko czysta tapeta. Metoda na odzyskanie władzy w telefonie jest kliknięcie na przycisk przeglądu uruchomionych aplikacji, a następnie home. Po tym wszystko działa ok aż do kolejnego felernego odblokowania. Telefon oczywiście Mi CC9/ 9 Lite z najnowszym tygodniowym Miuipolska. Problem występuje od kilku (nastu?) aktualizacji.

 

Edytowałem, by nie zaśmiecać forum i opisać problem o którym zapomniałem wcześniej

Praktycznie ani razu nie udało mi się zaktualizować telefonu poprzez OTA. Informacja o nowej wersji jest, przycisk "pobierz (x,xx GB") jest, po jego kliknięciu info "generowanie linku" i albo dalej nic albo "wszystkie mirrory są obecnie zajęte, spróbuj później" i nic. Mogę klikać do śmierci, mogę czekać 10 min, 1h, nawet kilka dni i NIC. Ani razu jeszcze to nie zadziałało. Robię coś źle, czy mój egzemplarz (włącznie z problemem 1.) jest wadliwy?

Edited by Drayber
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, dudek napisał:

Mam podobny problem na GLOBALU.

Ty możesz próbować wgrać inną wersję Systemowego launchera. Miewałem takie problemy na niektórych wersjach, ale na najnowszej wersji alpha nie ma tego problemu. Jedyny problem że pulpity się obracają w zupełnie idiotyczny sposób.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...