Skocz do zawartości

MIUI - powrót do starszej wersji


jankes1313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem odnośnie instalacji MIUI 11. Niestety od 2-3 wersji MIUI, mam masę problemów od zamykania się samoczynnie aplikacji, od braku możliwości wysyłania GIFów (próbowałem różnych aplikacji); od niedziałającego czytnika linii papilarnych lub mega wolnym działaniu. Skończywszy na przycinaniu animacji... Błędy się zdarzają, jak w każdym systemie dlatego też chciałem wrócić do starszej wersji gdzie wszystko działało bez zarzutu, ale tu właśnie następuje problem... non stop łapie bootlopa. Robiłem instalację z pełnym/częściowym wipem. Próbowałem różnych paczek i tylko poprawnie instaluje się najnowsza. Co, gdzie i jak robię źle, bo z pewnością przyczyną tego jest moja niewiedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem i sprawdziłem, nie mam problemu z anti rollbacku (bootloader odblokowany, TWRP cały czas działa... przez cmd mam komunikat "1" czyli brak tego "zabezpieczenia"). Z tego wynika, że nie ma tu problemu, a jak nie tu to gdzie? :D A co do samego EEA to jakoś się wzbraniam, zawsze mogę spróbować, ale to nie rozwiązuje niestety problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bootloopa masz przez szyfrowanie partycji. Też przez to przechodziłem. Po instalacji MIUIPolska za chiny nie mogłem zainstalować starszej wersji. Nawet żadnego AOSP nie chciało mi przyjąć. Co bym nie zrobił bootloop. Formatowanie /data (usuwa wszystko z telefonu) naprawiło to. Od tamtej pory używam zmodyfikowanych fstab ze wsparciem dla f2fs z wyłączonym szyfrowaniem i nie mam tego problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...