Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

Od 2 miesięcy jestem posiadaczem mi 9 lite i właściwie od samego początku moją uwagę zwróciła słaba jakość połączenia WiFi z routerem w momencie, gdy znajdowałem się w pokoju dość odległym od routera. Nie jest to jednak odległość jakoś bardzo duża, wszystkie sprzęty znajdujące się w tamtym pokoju działają bez problemu, laptop, PC, telefon samsung i motorola - wszystkie bez problemu odbierają sygnał WiFi, jedynie z moim xiaomi mi9 lite jest problem, że raz na kilkadziesiąt sekund internet wyraźnie zwalnia lub całkowicie zrywa połączenie. Co więcej, czasem, gdy leżąc na łóżku odwrócę się twarzą do ściany, a plecami do routera, zdarzy się, że telefon zerwie połączenie z routerem, a przecież od łóżka do routera jest raptem 5-6 metrów.

Software global, najnowszy

Ma ktoś podobny problem i pomysł jak go rozwiązać?

Mam dokładnie ten sam problem, przeszukiwałem sieć aby znaleźć rozwiązanie ale niestety nie udało się. Szkoda, bo fajny telefon a taka wtopa. Oddam go w ramach 14dniowego zwrotu chyba...

Może dajcie znać chociaż czy u Was podobny problem występuje, czy to jednak jakaś felerna seria czy coś.

Edited by Madsen
  • 1 month later...