Skocz do zawartości

Słaby zasięg WiFi


kostek525

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od 2 miesięcy jestem posiadaczem mi 9 lite i właściwie od samego początku moją uwagę zwróciła słaba jakość połączenia WiFi z routerem w momencie, gdy znajdowałem się w pokoju dość odległym od routera. Nie jest to jednak odległość jakoś bardzo duża, wszystkie sprzęty znajdujące się w tamtym pokoju działają bez problemu, laptop, PC, telefon samsung i motorola - wszystkie bez problemu odbierają sygnał WiFi, jedynie z moim xiaomi mi9 lite jest problem, że raz na kilkadziesiąt sekund internet wyraźnie zwalnia lub całkowicie zrywa połączenie. Co więcej, czasem, gdy leżąc na łóżku odwrócę się twarzą do ściany, a plecami do routera, zdarzy się, że telefon zerwie połączenie z routerem, a przecież od łóżka do routera jest raptem 5-6 metrów.

Software global, najnowszy

Ma ktoś podobny problem i pomysł jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem, przeszukiwałem sieć aby znaleźć rozwiązanie ale niestety nie udało się. Szkoda, bo fajny telefon a taka wtopa. Oddam go w ramach 14dniowego zwrotu chyba...

Może dajcie znać chociaż czy u Was podobny problem występuje, czy to jednak jakaś felerna seria czy coś.

Edytowane przez Madsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...