Skocz do zawartości

xiaomi


sasza100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.od prawie 2 lat posiadam xiaomi redmi note 4 snapdragon 32/3 ale chce juz znacznie lepszego smartfona kwota 1500-2000.Interesuje mnie najbardziej bateria do długiej czasu pracy,szybkość działania,duży wyswietlacz,dobry aparat.Smartfon głownie do internetu jakieś typy i dobre propozycje?? w sumie to mam na oku Redmi note 8pro,8t takę proszę o rade pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewagi RN8Pro nad RN8T :

- minimalnie większy ekran przy tym samym gabarycie

- 2 GB więcej RAM 

- 500 mAh większa bateria

- wydajniejszy proc

- lepsze aparaty i nie tylko w cyferkach. 

 

Przewag RN8T :

- najczęściej tańszy 

- 2 x SIM + slot sd. 

Wybierz sam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sasza100 napisał:

Witam.od prawie 2 lat posiadam xiaomi redmi note 4 snapdragon 32/3 ale chce juz znacznie lepszego smartfona kwota 1500-2000.Interesuje mnie najbardziej bateria do długiej czasu pracy,szybkość działania,duży wyswietlacz,dobry aparat.Smartfon głownie do internetu jakieś typy i dobre propozycje?? w sumie to mam na oku Redmi note 8pro,8t takę proszę o rade pozdrawiam.

mi9t lub mi9 lite w tym budzecie pchac sie w redmiaki nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PurpleHaze napisał:

mi9t lub mi9 lite w tym budzecie pchac sie w redmiaki nie ma sensu. 

Akurat podałeś telefony, które RN8Pro wciąga USB, a wypluwa mini jackiem.... 

Nie mają przewagi w niczym... A we wszystkim są słabsze... Bo i wydajność i bateria i aparaty... Dobra niektórzy będą się spuszczać na amoled em. Jak dla mnie to nie jest zaletą, a wręcz przeciwnie. A pój...walony czytnik odcisków w erkranie, nie dość, że działa jakby chciał, a nie mógł, najczęściej nie. To jeszcze umieszczony jest w takim z tyłka miejscu, że głowa mała... 

Te podziały: 

Redmi - dla biedity

Mi - wypasiony... 

Tak jakby lekko zaginęły w tej klasie cenowej i za pomocą obecności RN8Pro i RN8T... 

 

 

Do założyciela - bierz RN8Pro i na te Mi nawet nie patrz, bo na jaki człon Ci słabszy telefon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, JamCiTo napisał:

Akurat podałeś telefony, które RN8Pro wciąga USB, a wypluwa mini jackiem.... 

Nie mają przewagi w niczym... A we wszystkim są słabsze... Bo i wydajność i bateria i aparaty... Dobra niektórzy będą się spuszczać na amoled em. Jak dla mnie to nie jest zaletą, a wręcz przeciwnie. A pój...walony czytnik odcisków w erkranie, nie dość, że działa jakby chciał, a nie mógł, najczęściej nie. To jeszcze umieszczony jest w takim z tyłka miejscu, że głowa mała... 

Te podziały: 
Redmi - dla biedity
Mi - wypasiony... 

Tak jakby lekko zaginęły w tej klasie cenowej i za pomocą obecności RN8Pro i RN8T... 

Kazdemu wedlug potrzeb i mozliwosci. Zachwalasz tego rn8p, ale pamietam jak na niego wyklinales na forum i chciales zwracac. 
Poza tym w standardzie redmi dostawaly tylko jeden update bazy androida. Rn8p dostalo na dniach androida 10 i biorac pod uwage jak xiaomi traktowalo wczesniejsze swoje modele z mediatekiem, jest bardzo duza szansa ze bedzie to pierwszy i ostatni update. Dla ciebie moze to nie jest istotne, dla opa i innych moze to byc jezyczek u wagi. Podobnie z ekranem, dla ciebie amoled nie jest zaleta, dla kogos ips moze byc duza wada. Czytnik linii na froncie w moim wypadku to must have np do auta, albo jak telefon lezy na biurku. Kazdy ma inne wymagania i potrzeby, dlatego warto znac konkurencyjne modele i dysponujac np porownywarkami samemu zadecydowa.

Pamietac tez nalezy, ze siedzimy na forum miuipolska czyli alternatywnego softu, ktorego na 8pro raczej nie wrzucisz, jesli ktos chcialby sie bawic w inne customy, to tez raczej niebardzo. Jak ktos sie przesiada z poprzednich xiaomi, gdzie mial pelna dowolnosc w zonglowaniu czym chcial na telefonie, w tym wypadku moze sie mocno zdziwic. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym.. I RN8Pro że słabszą baterią trzyma dłużej niż MiNote10 z teoretycznie większą... 

 

Kupowałem egzemplarz premierowy jakby nie patrzeć. I owszem psy na nim wieszałem. A aktualnie nie chcę zamienić na nic innego, chyba, że Mi10Pro... Po prostu musiałem ogarnąć sam ten telefon. I po tym to jest petarda... Hmmm ja już mam andka 1p od tygodnia... I lata mi szczerze mówiąc czy dostanie 11,12, czy milion pitęćset100dziewieńcet... I kurczaki popatrz... Kolega z RN4X bodaj też ma andka 10...qrczaki...no jak żyć? 

Odnośnie baterii to ostatni raz SoT w zrzucie... 

Screenshot_2020-03-06-21-26-30-267_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon który chce teraz właśnie kupić to juz na 3 lata,i chciałbym aby to był udany zakup.Także zastanawiam sie nad kupnem tego 8pro chyba ze jeszcze poczekać a może z lepszych coś z tanieją i wtedy coś już wybrać,także prosze o typy,propozycje.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...