Skocz do zawartości

Problem z odblokowaniem ekranu


rudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem. Czasami gdy chce odblokować telefon, wciskam przycisk do odblokowywania i ekran z zegarem staje się czarny. Nie można go odblokować. Wtedy muszę wykonać restart. Miał ktoś podobny problem? Robiłem hard reset ale nie pomógł.

Telefon jest prosto z kartonu, MIUI GLOBAL 11.3.3.

Pozdrawiam

Edytowane przez rudinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • rudinho zmienił(a) tytuł na Problem z odblokowaniem ekranu
  • 4 miesiące temu...

Dzień dobry!

Telefon Xiaomi mi 9 lite użytkowany przez 9 miesięcy. Ostatnio pojawił się problem z czytnikiem linii papilarnych. Telefon w stanie idealnym, nigdy nie upadł. Od pierwszego dnia użytkowany w etui i szybce. Odciski linii papilarnych były dodawane już po jej założeniu. Wszystko działało bez zarzutów. Wykorzystywałam tylko 1 zapisany odcisk i zawsze odblokowywało za pierwszym razem. Ostatnio zauważyłam, że czytnik zaczął działać gorzej. Czyszczenie ekranu, mycie rąk, resetowanie nie pomogło. Dodałam dla tego samego palca jeszcze 4 odciski. Dodawałam nowe, usuwałam stare, zmieniałam nawet animację blokowania. Nie pomogło nic. Czytnik działa, ale odblokowuje 1 na 7 prób. 

Co mogę zrobić zanim zrobię hard reset?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to moje odczucie czy przypadek. Mam wrażenie że wersja aplikacji ekran zawsze włączony ma wpływ na działanie czytnika. Albo się nie załączał, albo błyskał.

Najnowsze oprogramowanie? Możesz sprawdzić wersję aplikacji ekran zawsze włączony? Ja obecnie mam Alpha2.2.490 i nie narzekam na czytnik. Możesz spróbować przed ostatecznym krokiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jak nie zadziała to zrobisz wipe. A może zaskoczy? Ja bym czyścił każde które mi się z palcem skojarzy. 

I zainstaluj AoD - https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-alpha-2-2-490-06231756-release/miui-always-on-display-alpha-2-2-490-06231756-android-apk-download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...