Skocz do zawartości

Niefajne Pchanie Google Chrome Przez Miuipolska


rawyolks

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam za: niefajne pchanie Google Chrome przez MIUIPolska

Używamy MIUI, bo nie lubimy AOSP, Gmaila i całego ekosystemu Google. Lubimy MIUI i... to co można doinstalować we własnym zakresie.

 

Proponuję: zmianę przeglądarki na jakąkolwiek inną, niezależną, może być Opera (ten sam silnik co Chrome), może być Firefox. Drugie nie: dla chińskich, i nie tylko, wynalazków Maxthon, Next, One, UC, także nieznanego pochodzenia i celu !? Boat, CM, Dolphin.

 

Zachęcam do dyskusji na ten temat niezależnie od "poglądów".

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrome na telefonie nie, sklep Google Play ok, ale całą resztę usług Google (np. Gmail) i tak instaluję we własnym zakresie.

 

btw. Nie ma jakiejś przeglądarki co byłaby jak do niedawna ta zwyczajna od MIUI? Nie każdy potrzebuje milion ficzerów w apce do przeglądania sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu dyskutować przecież już zostało powiedziane, że Chrome będzie na data do łatwego usunięcia z telefonu jak ktoś nie lubi.

W piątek będzie? Bo teraz tej możliwości nie ma

Uważam za: niefajne pchanie Google Chrome przez MIUIPolska

Używamy MIUI, bo nie lubimy AOSP, Gmaila i całego ekosystemu Google. Lubimy MIUI i... to co można doinstalować we własnym zakresie.

Proponuję: zmianę przeglądarki na jakąkolwiek inną, niezależną, może być Opera (ten sam silnik co Chrome), może być Firefox. Drugie nie: dla chińskich, i nie tylko, wynalazków Maxthon, Next, One, UC, także nieznanego pochodzenia i celu !? Boat, CM, Dolphin.

Zachęcam do dyskusji na ten temat niezależnie od "poglądów".

Pzdr

A wiesz ze opera korzysta z tego samego silnika co chrome? ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek będzie? Bo teraz tej możliwości nie ma

A wiesz ze opera korzysta z tego samego silnika co chrome? ;P

Z tego samego silnika to chyba większość przeglądarek korzysta i co z tego skoro każda jest inna. Dla mnie przeglądarka systemowa w MIUI 5 była najlepsza jak do tej pory bardzo funkcjonalna i było dobrze działające szybkie wybieranie. W nowej w MIUI Polska tego zabrakło, dodatkowo jakiś czas temu ramki przestały się chować podczas przeglądania strony i straciła dla mnie swoje plusy i jakiś czas temu zmieniłem ją na Chrome i w sumie jak dla mnie to kwestia przyzwyczajenia. A systemowa przeglądarka to jak ma wrócić to tylko z pełną funkcjonalnością jak w MIUI 5, a nie jak teraz. Acid pisał że chińszczynzną trąci, i może coś w tym jest funkcjonalność ma gorszą i tylko ładnie wygląda.

REDMI NOTE LTE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie o to chodzi, bierzesz z Androida to co Ci odpowiada, a odrzucasz to co nie. Ja mam tą samą pocztę od Z lat, kontakty na karcie, Gmail to zbędne obciążenie. Tak samo z Chrome, jeśli używam Opery lub Firefoksa od dawna i je mam zsychnronizowane na dodatek,to już zupełnie zero powodów do przesiadki na Chrome. Kolejny powód: na Chrome nie działa żadna blokada reklam.

Oryginalna przeglądarka MIUI chyba zbyt chińska, lepiej już by wyciągnąć standardową z Samsunga czy innego HTC. Albo najlepiej Ghostery, niezależna i ekstremalnie lekka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech po prostu Acid wytnie przeglądarkę i doda notatkę - zainstaluj sobie użytkowniku co tam chcesz z google play Nie byłoby wtedy takich lamentów przynajmniej...

Edytowane przez Eru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...