Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box S 4K - Netflix a mysz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam pytanko, a w zasadzie to kilka.
Poleci ktoś jakąś działającą myszkę z Netflixem odtwarzanym na boxie(w ogole czy taka jest)? I jeżeli ktoś wie czy to jest problem Boxa czy Netflixa to proszę o info;) Myszka (vakoss) normalnie działa praktycznie wszędzie, tylko na Netflixie nic nie idzie zaznaczyc, tylko się poruszac kursorem.
Ewentualnie poleci ktoś jakiś zestaw myszki i klawiatury pod Box?
Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś wspominam, że pilot nie działa!? Chodzi, ale wole myszkę i klawe.

O własnie... no ja taki zakupiłem;] A który model jest nowszy bo może przez przypadek starszy kupiłem;/
Sprzedawca w tytule miał Xiaomi Mi Box S 4K Ultra HD.

https://mi-home.pl/wideo/mi-box-s-4k-tv  tutaj tez pisza mi box s 4k wiec jak to jesT?

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, [email protected] napisał:

Witam!
Mam pytanko, a w zasadzie to kilka.
Poleci ktoś jakąś działającą myszkę z Netflixem odtwarzanym na boxie(w ogole czy taka jest)? I jeżeli ktoś wie czy to jest problem Boxa czy Netflixa to proszę o info;) Myszka (vakoss) normalnie działa praktycznie wszędzie, tylko na Netflixie nic nie idzie zaznaczyc, tylko się poruszac kursorem.
Ewentualnie poleci ktoś jakiś zestaw myszki i klawiatury pod Box?
Z góry dzięki za pomoc!

Obsługa Netflixa myszką na Android TV - nieporozumienie. Podłącz sobie jakąkolwiek na chwilę (każda działa) a sam już po minucie się zorientujesz, że obsługa pilotem jest o niebo łatwiejsza, szybsza  i wygodniejsza. 

 

EDIT.

OK, sprawdziłem przed chwilą na Nvidii Shield i moja bezprzewodowa mysz Logitech M305 działa ale nie zawsze pozwala wybrać czy przesunąć daną opcję. Do Netflixa nawet nie można wejść bo nie pozwala zatwierdzić okna z wyborem konta. Sam kursor działa cały czas. Najwidoczniej tak jest na wszystkich urządzeniach z Android TV. Możliwe, że część czynności dałaby się wykonać po dołączeniu klawiatury

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wątpię. Tak jak opisałem wyżej, do obsługi Android TV nie używa się myszki. Jego interface jest zoptymalizowany pod obsługę pilotem i nim się wygodniej obsługuje niż myszką.

Sam testowałem myszkę przez pół godziny i uznałem, że to nieporozumienie. Powrót do pilota od razu wywołał u mnie uśmiech i uczucie ulgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...