Skocz do zawartości

Coś Złego Dzieje Się Z Baterią...


Filon

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaję mi się że po ostatniej aktualizacji (chociaż przez weekend było wszystko w porządku) coś złego zaczęło się dziać z baterią. Dzisiaj przez noc z 75% zrobiło się 27%, po półgodzinie słuchania muzyki w drodze do roboty miałem już 19%. Podłączyłem do ładowarki (co prawda przez USB z kompa), ale pokazuje że pełne naładowanie za ponad 19h.

Żadnych dziwnych zużyć nie mam na liście (system 36%, aplikacje google 23%, telefon 12%, reszta <5%). Dodatkowo jak chce wykresik zużycia baterii wyświetlić to wyskakuje "Niestety, aplikacja Ustawienia została zatrzymana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restart to była pierwsza rzecz którą zrobiłem... nie pomogło

Wrzucę poprzednią wersje miui zobaczę, czy to kwestia tej najnowszej aktualizacji.

 

 

edit

Hmm wrzuciłem 5.3.13 i teraz jak chcę wejść w Zasilanie, albo Użycie baterii wyskakuje "Niestety, proces com.miui.securitycenter został zatrzymany." WTF?!

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycyść dane tego procesu. Może są tam jakieś błędy.

Nie widzę takiego procesu na liście :/

 

Cofnąłem się do 5.3.6, tam gdzie nie wlazłem to wyskakiwało "Niestety, proces com.miui.securitycenter został zatrzymany."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipe cache i wyczyszczenie danych aplikacji Google pomogło, przestało wpierdzielać baterię. 

Niestety nadal wykres zużycia baterii wywala się :(

 

edit

dzisiejsza aktualizacja rozwiązała problem wywalającego się wykresu

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...