Jump to content

MIUI 20.3.5

Kacper Skrzypek

Recommended Posts

• Replies 200
  • Created
  • Last Reply
Dnia 9.03.2020 o 17:53, marcin19883 napisał:

Jak coś nie działa, to zalecane jest zrobić czystą instalacje i sprawdzić ponownie czy bug występuje. Nie zapominajcie, że to wersja beta.

Mi po czystej instalacji wszystko działało i szybko się uruchamiało. Tylko ten bug z szyfrowaniem w twrp jest.

Co masz na myśli mówiąc o czystej instalce?

Powrót do ustawień fabrycznych i wtedy instalujesz rom?

8 godzin temu, Spili napisał:

Co masz na myśli mówiąc o czystej instalce?

Powrót do ustawień fabrycznych i wtedy instalujesz rom?

Wchodzisz w recovery, Format DATA, Wipe SYSTEM I VENDOR. Potem instalujesz dany soft. Oczywiście jeśli instalujesz xiaomi.eu to nie musisz SYSTEM i VENDOR wipować, bo skrypty softu same to robią. Przynajmniej kiedyś tak robiły. Ja tam i tak wipuje wszystko. Przed tym wszystkim warto usunąć hasła, piny w systemu i wylogować się z konta google i xiaomi.

Dla nas ziomków informacja z HMNote7

Attention for Redmi Note 7 users:
Due to decryption issue on TWRP we don't push OTA for this device this week.
You can install ROM this week as below:
1) via ADB sideload: reboot to TWRP, ignore "Decrypt data" info (click Cancel), then Advanced > ADB Sideload > swipe. Connect device to PC. Copy xiaomi.eu ROM to PC (into ADB directory), then launch command line (or Minimal ADB and Fastboot) and write:
adb sideload xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip
and confirm. Update will start automatically - it might take more time than always. You won't lose data with this method.
2) via TWRP directly: Format Data as with first install, then install ROM from TWRP - you will lose data with this method
3) or wait for working TWRP and don't update

Dnia 12.03.2020 o 23:43, marcin19883 napisał:

Wchodzisz w recovery, Format DATA, Wipe SYSTEM I VENDOR. Potem instalujesz dany soft. Oczywiście jeśli instalujesz xiaomi.eu to nie musisz SYSTEM i VENDOR wipować, bo skrypty softu same to robią. Przynajmniej kiedyś tak robiły. Ja tam i tak wipuje wszystko. Przed tym wszystkim warto usunąć hasła, piny w systemu i wylogować się z konta google i xiaomi.

No to mam problem.

Wylogowałem się z Xiaomi, Googla. Usunąłem blokady ekranu.

W TWRP format DATA, SYSTEM i VENDOR..

No i wpada w bootloopa.

Brak zainstalowanego systemu.

Dane są zaszyfrowane i TWRP nie prosi o żadne hasło.

Jak się z tego wygrzebać?

No to mam problem.
Wylogowałem się z Xiaomi, Googla. Usunąłem blokady ekranu.
W TWRP format DATA, SYSTEM i VENDOR..
No i wpada w bootloopa.
Brak zainstalowanego systemu.
Dane są zaszyfrowane i TWRP nie prosi o żadne hasło.
Jak się z tego wygrzebać?

Jeśli formatowałeś DATA, to nic nie jest szyfrowane. Nie wipe data, tylko FORMAT. Potem skopiuj paczkę z softem i go wgraj.

21 godzin temu, anonymousPL napisał:

Nie. Wgrywałem normalny update jak zawsze. Z tego co widziałem to dużo ludzi ma ten problem. Wipe pomaga?

Edit: Zrestartowalem tel i jest okej. Zobaczymy na jak długo. 

U mnie to samo, po restarcie git a po dwóch dniach nie da się korzystać z telefonu normalnie. Ostatni działający rom to 2.27, ja osobiście wróciłem do niego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...