Skocz do zawartości

MIUI 20.3.5


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Custom romy naprawiły voice match pod koniec stycznia. Dziwne, że xiaomi jeszcze w marcu nie naprawiło.
Hmm, a w wersji 9.12.12 było wszystko ok. To znaczy, że w międzyczasie zepsuli?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Orjon napisał:

Nie sprawdzałem sideloadu. TWRP niestety nie pomaga. Na razie sobie odpuściłem i czekam...

Wszelkie problemy z hasłem do TWRP są na ten moment tylko na Redmi Note 7. Xiaomi coś zmieniło od 20.3.4.

xD chciałem zrobić kopie na laptopa i niechcący jakimś cudem usunąłem najważniejsze dla mnie rzeczy z telefonu także już mi wszystko jedno i robię format /data, tylko pytanie czy to pomoże na stałe czy przy kolejnej aktualizacji znowu może się coś popsuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orjon napisał:

Podeślij mi proszę linka do tego customu, musiałbym sprawdzić co oni zmienili że działa.

To będzie trudne, bo ja czytałem changelogi jak wychodzimy różne romy. Nie wiem jak to naprawili.

1 godzinę temu, karden napisał:

Hmm, a w wersji 9.12.12 było wszystko ok. To znaczy, że w międzyczasie zepsuli

Mówimy tu o Redmi Note 7 i Androidzie 10. Na Miui stabilnym Pie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Dudek600 napisał:

tylko pytanie czy to pomoże na stałe czy przy kolejnej aktualizacji znowu może się coś popsuć?

Nie pomoże format w ogóle, dopóki nie pojawi się twrp naprawiające problem. Możecie spróbować wgrać twrp które się pojawiło 2 dni temu, ale niemal na pewno będziecie mieli dalej pytanie o hasło jak u mnie: https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261740560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinj6 napisał:

Orjon bo ja nie w temacie. Ale to chodzi tylko o to ze pyta o hasło czy chodzi o to ze tego hasła nie ma ustawionego i nie wiadomo jakie jest

O to że pyta o hasło i nie wiadomo jakie ono jest. Problem dotyczy tylko RN7.

3 godziny temu, Sebeek napisał:

Na MI 9 SE to samo(oczywiście zmienili coś w aktualizacji która była tydzień temu?) przy odpalaniu recovery nie pyta o hasło jak było wcześniej, przez co wszystkie piki są zaszyfrowane.

Jedyne wyjście to czekać na nowe recovery?

Na MI9SE wyszło recovery które naprawia ten problem. https://github.com/redispade/device_xiaomi_grus-twrp/releases/tag/twrp-3.3.1-14-Mi9SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi6, po dwóch dniach od aktualizacji zaczął wariować launcher, po odblokowaniu telefonu przez kilka sekund jest zawiecha. Czasami też po wyjściu z aplikacji. 

 

Edit: Po kilku restartach jest niby w porządku, nie ma kilkusekundowej zawiechy, ale jest jakby trochę wolniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon to normalne że po wygraniu pliku który wcześniej wysłałeś do usunięcia szyfrowania nie da się ustawić żadnej blokady ekranu? 

 

Zrobiłem powrót do poprzedniej aktualizacji ale data nadal jest zaszyfrowana. 

Na xiaomi eu ktoś podał fixa który pomoże na poprzedniej wersji usunąć szyfrowanie:

Screenshot_2020-03-09-12-04-10-839_com.android.browser.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi9 porażka...

Appki otwierają się ZAUWAŻALNIE dłużej.

Nadal zużycie baterii w nocy jest potężne! 30% spadku i dwie usługi w czubie: Usługi Google Play i Sygnał sieci.

Launcher czasem się zwiesi na 2-3 sek. Albo po odblokowaniu albo po wyjściu z jakiejś appki. Nie pomaga zmiana motywu.  

U mnie SafetyNet na czerwono. Płatności działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dla odmiany nie mozna bylo sie do mnie dodzwonic.

Otrzymywalem tylko smsy o tresci takiej, ze ktos probowal sie ze mna skontaktowac.

 

Mam obawy, ze nie doczekam do kolejnej wersji...

Doradzcie prosze ile wersji wstecz mozna przeskoczyc zeby nie bylo wiekszego problemu?

Ktora stara wersje warto zainstalowac?

 

Mi9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, totalnie nie rozumiem co jest grane. U mnie na Mi9 bez w/w problemów, w zasadzie wszystko spoko. Raz tylko miałem sytuację, że nie mogłem robić zdjęć (jakiś zawias aplikacji aparatu - pomogły reset) i jedynie "Menadżer plików" otwiera się trochę ociężale. Poza tym jakby OK. Bateria troszkę szybko schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, to zależy od wersji, na jednych się da,  na innych nie. Najlepiej spróbuj zrobić wipe system, reebot i wgrać starszy soft. 

Najlepsza wersja którą znam to 9.12.12, 20.1.21,  oraz 20.1.21 v3. oczywiście mogą być jakieś błędy które np, dla mnie są bez znaczenia, a innym przeszkadzają. 

Było tez coś kombinowane z zabezpieczeniami L1,L3, ale nie pamiętam w której wersji (dla maniaków netflixa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie problem Z upartym HNote7 rozwiązany

Wszystko działa teraz jak należy marzenia się spełniają netflix w Full HD teraz Śmiga

Pin palec działa tak 7/10 XD

Ale Format wymagany jak wyskakuje zasrane Decrypt Data to robicie format data i z fastboota

"fastboot flash keymaster km4.mbn"  pliczek w załącznikach Serduszka Dla geoanto555

IMG_20200310_133104.jpg Screenshot_2020-03-10-07-31-56.png Screenshot_2020-03-10-13-35-14-767_com.android.settings.jpg Screenshot_2020-03-10-13-36-06-702_com.android.settings.jpg Screenshot_2020-03-10-13-40-41-630_com.android.settings.jpg Screenshot_2020-03-10-13-40-51-333_com.android.vending.jpg

km4.mbn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...