Skocz do zawartości

MIUI 20.3.5


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
19 minut temu, marcin19883 napisał:

Ciekawe jak teraz roota zrobić, gdy DATA się zaszyfrowała. PIN telefonu nie wchodzi.

Dziś wyszło chińskie TWRP naprawiające problem. Sprawdzę, bo też na nie czekam, czy istotnie tak jest. Jak tak to puszczę link w obieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak teraz roota zrobić, gdy DATA się zaszyfrowała. PIN telefonu nie wchodzi.
PIN mozna latwo usunąć z poziomu twrp. Moge podac sposób na PW gdyz nie wiem czy moge oficjalnie go podawac na forum (wzgledy bezpieczenstwa)

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Orjon napisał:

Po prostu coś Chińczycy w 20.3.4 zmienili, inaczej nie byłoby aktualizacji TWRP od Chińczyków. Usunięcie PINu nic nie pomoże z recovery tak czy siak.

Ja mam szczęście, bo instalowałem na czysto dziś rom, to od razu zainstalowałem magiska po sofcie. Mam roota, ale tak czy inaczej,  DATA zaszyfrowana.

5 minut temu, michalm83 napisał:

Nowe twrp deszyfruje katalog DATA.

Skąd masz wersje 3.3.1-62? Ogólnie to TWRP nie ma oficjalnego na RN7, jest tylko Orange Fox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, kilka uwag ode mnie:

1. Aplikacje, które zamykam po ponownym uruchomieniu ładują się dłużej niż zwykle, co najmniej kilka sekund (np. Gmail, fotMob, YouTube vanced)...

2. Po uruchomieniu menadżera ostatnich aplikacji z pulpitu i próbie wyjścia do ekranu głównego następuje zamazane tło na około sekundę - co najmniej od dwóch aktualizacji.

3. Ładowanie bezprzewodowe - mam wrażenie że jest wolniejsze (ładowarka zwykła, 10W - co najmniej od dwóch aktualizacji.

4. Kiedy wysuwam belkę powiadomień z góry pulpitu i pojedynczo usuwam poszczególne wydarzenia to poniżej pojawia się krótkie podkreślenia kolejnego powiadomienia.

Xiaomi Mi9

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Dziś wyszło chińskie TWRP naprawiające problem. Sprawdzę, bo też na nie czekam, czy istotnie tak jest. Jak tak to puszczę link w obieg.

OrangeFox też pewnie zostanie zaktualizowane, ale na teraz wraca po full wipte do 20.1.21. CstProfile nadal czerwone, a może przez zaszyforowoną Data?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Lovelas1988 napisał:

@Ojron u mnie Pin liczbowy jak i pozostale normalnie działają i mam odszyfrowana date.

Tylko że ty masz Mi 9T Pro. A problem dotyczy Redmi Note 7.

Przed chwilą, kronos napisał:

Nie orientujesz się może czy ewentualna instalacja softu z 8 może uszkodzić telefon? 

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon Telefon to Mi Note 10 Pro - zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją do Mi Note 10. Po zainstalowaniu oprogramowania 20.2.27 telefon wisi na oknie startowym (CC by Xiaomi / Powered by adroid / 3 kropki) i nic więcej się nie dzieje. Co mam w tej sytuacji zrobić?

Aktaulizacja: po wgraniu zwykłego globala nadal to samo tzn. ekran startowy (tym razem czarny), jak ktoś wie jak pomóc proszę pisać - chciałem wziąć telefon na imprezę rodzinną żeby porobić trochę zdjęć, ale chyba nie dam rady przez 2 godziny tego zrobić, chyba że ktoś zna jakąś szybką metodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=29619]Orjon[/mention] Telefon to Mi Note 10 Pro - zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją do Mi Note 10. Po zainstalowaniu oprogramowania 20.2.27 telefon wisi na oknie startowym (CC by Xiaomi / Powered by adroid / 3 kropki) i nic więcej się nie dzieje. Co mam w tej sytuacji zrobić?
Aktaulizacja: po wgraniu zwykłego globala nadal to samo tzn. ekran startowy (tym razem czarny), jak ktoś wie jak pomóc proszę pisać - chciałem wziąć telefon na imprezę rodzinną żeby porobić trochę zdjęć, ale chyba nie dam rady przez 2 godziny tego zrobić, chyba że ktoś zna jakąś szybką metodę.
Format data i przywracaj z kopii. Zajmie ci to 15 minut.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, simcold napisał:

Format data i przywracaj z kopii. Zajmie ci to 15 minut.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Nie mam żadnej kopii. To było pierwsze wgrywanie na czystego globala, oczywiście po odblokowaniu BL i instalacji TWRP.

2 minuty temu, grzegorz.lki napisał:

@pkrasinski po świeżym w graniu domu na czysto może nawet startować do 30min.

Były osoby, które padły że wstawał nawet 2 godziny

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

No spróbuję go zostawić na trochę dłużej, zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Orjon napisał:

No to musi wstać. Chyba że jakieś trefne twrp użyte. Btw - wystarczyłby tylko format data, nie musiałeś robić factory resetu.

Mam nadzieję, twrp pobierane ze strony miuipolska.pl, a o factory reset było w instrukcji do Mi Note 10:

6. W TWRP przechodzimy do menu Wipe > Format data i wpisujemy yes co usunie fabryczne szyfrowanie partycji danych.

7. Następnie ponownie w sekcji Wipe przesuwamy suwak Factory reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, pkrasinski napisał:

Mam nadzieję, twrp pobierane ze strony miuipolska.pl, a o factory reset było w instrukcji do Mi Note 10:

6. W TWRP przechodzimy do menu Wipe > Format data i wpisujemy yes co usunie fabryczne szyfrowanie partycji danych.

7. Następnie ponownie w sekcji Wipe przesuwamy suwak Factory reset

Po ponad godzinie nie wstał, zostawiam go w domu i napiszę wieczorem, jak wrócę. Jeżeli nie wstanie co mi pozostaje - serwis (płatne wgranie) czy jeszcze można powalczyć domowymi metodami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...