Jump to content

Wolne wifi podczas włączonego bluetooth

Recommended Posts

Używaj 5 GHz lub na 2.4 sprawdź inne kanały i szerokości.
Oczywiście w Routerze.
Wiem, że na 5 nie ma problemu, ale mój router nie posiada. Chyba jest to wina telefonu bo na innych telefonach w tym modelu m poprzednim Xiaomi wszystko działało tak jak należy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Tak jak @dzidexx wspomniał zmień na routerze kanały jakieś skrajne możesz też zmienić szerokość z 20 na 40, Jak nie masz dostępu do ustawień Routera to sprawdź problem u kogoś innego na wifi. Nie powinno być problemów ale nawet nie podałeś co to za router może jakiś szrot i nakładają się fale blu 2,4 i wifi 2,4

A ty @PINGESPONGE2 weź ty się nie odzywaj jak nie wiesz... i nie odpowiadaj bo to nie do Ciebie pytanie było. Zaśmiecasz wątki tylko.

Tak jak [mention=43936]dzidexx[/mention] wspomniał zmień na routerze kanały jakieś skrajne możesz też zmienić szerokość z 20 na 40, Jak nie masz dostępu do ustawień Routera to sprawdź problem u kogoś innego na wifi. Nie powinno być problemów ale nawet nie podałeś co to za router może jakiś szrot i nakładają się fale blu 2,4 i wifi 2,4
A ty [mention=66797]PINGESPONGE2[/mention] weź ty się nie odzywaj jak nie wiesz... i nie odpowiadaj bo to nie do Ciebie pytanie było. Zaśmiecasz wątki tylko.
Dzisiaj spróbuję, ale wątpię że to wina routera bo na reszcie telefonów wszystko jest ok

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka