Skocz do zawartości

[Lollipop] Cyanogenmod 12.1 [R31, 2015-11-29]


fredek

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie możesz po blokować wszystkie aplikacje by korzystały tylko z neta po wifi ale powiem szczerze w Play pakiet 300mb kosztuje 5 złoty myślę że nie jest to duży wydatek a nie będziesz musiał kombinować i będziesz miał w pełni funkcjonalny telefon bo co to jest ze się od czasu do czasu udostępnia neta na telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest przejaw polskiego cebulactwa, robisz problem bo nie chcesz włączyć transmisji danych to nie włączaj ale pogódź się z tym ze MMS nie będą działać szybkie rozwiązanie

a z 2 strony nie lepiej włożyć tą kart co masz w tablecie do telefonu który zawsze masz przy sobie a jak coś to udostępniać neta tabletowi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleryk, wyjąłeś mi to normalnie z ust. Skąd on wytrząsnął kwotę 15 zł to ja nie wiem. Pakiet za 5 zł ci wystarczy skoro wszędzie Masz Wi-Fi. Swoją drogą praktyczne to - wszędzie nosić tablet żeby sobie udostępnić Internet z niego. Na allegro 11 zł kosztuje karta orange Free z 1GB Internetu na rok. Masz dual więc sobie wsadź i problem z głowy. Niech żyje cebula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać wyrosło nam nowe pokolenie dzieci neo, ja używam telefonu do pracy a nie do zabawy jak Wy, w telefonie mam 2 karty z których dzwonię (nie po to kupowałem telefon z dual sim żeby mieć wolny jeden slot :| ) tablet noszę przy sobie bo wygodniej zalogować mi się na serwer na wyświetlaczu 9cali a nie 4... tyle w temacie, dzieci do szkoły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na nick jesteś ode mnie tylko o kilka lat starszy dokładnie 4 i widać przepaść kulturową my korzystamy z telefonu i jego dobrodziejstw a ty kastrujesz telefon brakiem stałego dostępu do neta i jakimś myśleniem o telefonie w granicach tej przysłowiowej noki 3310

Twoje myślenie przypomina mi zachowanie mojego ojca który ma 60 lat i przez to ze wychował się w dawnym systemie by sobie gwoździa w d*pę wsadził byle by nie wydać 1zł
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrosło nam pokolenie, które korzysta z możliwości jakie daje smartfon. Pokolenie, które śmie korzystać z Internetu mobilnego w telefonie. W telefonie! Kto by pomyślał?! Jak żyć?! Ale spokojnie, można ich nazwać dziećmi neo. Bo korzystają ze zdobyczy techniki bezczelne typy.

Edytowane przez baku1991
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, widać przepaść, według Ciebie jedyne dobrodziejstwo telefonu z dotykowym ekranem to stały dostęp do internetu?
chłopie, tu nie chodzi o złotówkę czy 15... po prostu MMS uważam jako dodatkową opcję z która przydałaby mi się może z 2 razy do roku to po co mam płacić za coś czego nie używam?.
Tak się głupio składa, że pewnie mam większą wiedzę na temat informatyki/ elektroniki/ automatyki/ systemów inteligentnych niż Ty, więc nie mów mi do czego służy TELEFON z dotykowym ekranem... Jak będę chciał to kupię sobie telewizor 50" do czytania książek, bo mam taki kaprys a Tobie nic do tego...
Wracając do początku waszej wycieczki, to Wy zaczęliście się podniecać, że internet jest niezbędny w telefonie, więc po co ten sarkazm?

Podsumowując - ten wątek nie dotyczy tego o czym zaczęliście pisać, wiec może skończmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kilku dni każdy temat kończy się osobistymi wycieczkami,jakos nikt nie chce przyjąć do wiadomości ze są ludzie tacy ktorzy czegoś nie chcą choc mogą.Co was faktycznie obchodzi do czego killer1984 wykorzystuje swój? szuka sposobu na mms przy wyłaczonym necie to się pisze że się nie da i tyle.Po co od razu osobiste wycieczki :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadu gadu, jak ktoś zna sposób na mmsy z nju/oragne niech go zdradzi, mnie też irytuje brak obsługi mms`ow. Co do neta, można używać jeszcze wi-fi.

Chyba że to ewidentny błąd w Romie, to będziemy musieli sobie jeszcze troche poczekać.

P.S. W CM 11 też występował ten bug ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R3 [2015/04/21]:   https://s.basketbuild.com/uploads/devs/fefifofum/xiaomi_armani/cm-12.1-20150421-UNOFFICIAL-armani.zip

  • Fix moving apps to external sdcard
Other upstream fixes and updates


hejka rom 12.1 mam od paru dni i rewelacja, lecz dzisiaj zauważyłem że nie działają mi słuchawki ? tez tak macie?

 

Nie.

Działają zwykłe suchawki (sony, panasonic) jak również z mikrofonem i przyciskami typu: piston v2 oraz 1 More Design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy ktoś miał taki problem bo mam go na CM 12.1 jak i na sofcie od REMIX czy jakoś tak , ogólnie net z karty dział jak przełączę na WIFI też jest super dopiero jak chcę np wyjść z domu i wyłączam WIFI by mieć neta z karty to cały czas mam wykrzyknik przy zasięgu i jedyne rozwiązanie to uruchomić ponownie telefon ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy ktoś miał taki problem bo mam go na CM 12.1 jak i na sofcie od REMIX czy jakoś tak , ogólnie net z karty dział jak przełączę na WIFI też jest super dopiero jak chcę np wyjść z domu i wyłączam WIFI by mieć neta z karty to cały czas mam wykrzyknik przy zasięgu i jedyne rozwiązanie to uruchomić ponownie telefon ??

 

Jak wyłączę wifi to jest wykrzyknik ale po 2-3 sekundach pojawia się zamiast niego H+ i nazwa sieci heyah. Wykrzyknik sygnalizuje normalnie brak dostępu do internetu i nie zniknie jak będziesz miał wyłączone dane mobilne.

Poza tym nie wiem po co wyłączasz wifi, jak nie będziesz w zasięgu własnej sieci wifi to i tak samo przełączy się na dane mobilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na dzień dzisiejszy reprezentuje lepsza wydajność w grach (asphalt 8) oraz czas pracy na baterii? Cm 12.1 czy 11 r26?

 

Od kilku dni mam z powrotem CM12.1 ale Asphalt 8 odziała płynnie (na średnich detalach) zarówno na CM11 R26 jak i CM12.1 R2 i R3.

Co do baterii w CM12.1 R3 to się nie wypowiem bo mam go od 5h zainstalowane, w deep sleep wchodzi normalnie, także jakiś problemów bym się nie spodziewał.

 

Osobiście baterią zresztą zbytnio się nie przejmuję bo co za różnica czy wieczorem będę miał 10 czy 40%  i tak na noc pójdzie telefon do ładowania. Bateria normalnie wystarcza mi na 5-6 godzin włączonego ekranu, wifi, dane mobilne, pełną lokalizację i bluetooth też mam cały czas włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...