Skocz do zawartości

[Lollipop] Cyanogenmod 12.1 [R31, 2015-11-29]


fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Mokee robione przez syhost testowałem przez 2 dni wersję z 20 marca, ma parę fajnych bajerów typu tryb pamięci masowej, konfiguracja efektów wizualnych, obsługa root-a była lepiej zrobiona (bo w sumie w wersji armani-dev jak dasz na stałe dostęp aplikacji do root to nie bardzo jest jak to cofnąć), nie miał od początku problemów z rozmowami w dual sim ale problem z pamięcią występował i trochę lagował przy przeglądaniu zainstalowanych aplikacji. Asphalt 8 kapryśnie działał, potrafił się sam zamknąć.

 

Na ten moment żadna z wersji opartych na androidzie 5.x nie będzie lepsza w codziennym użytkowaniu od dopracowanego ROM-u CM11 R24, bo są to zwyczajnie wersje testowe, które wymagają sporej ilości poprawek i czasu na testowanie i szukanie błędów. Można ich oczywiście używać na co dzień ale trzeba się liczyć z pewnymi ograniczeniami np. w wymagające gry ciężko będzie komfortowo pograć mimo większej wydajności ART w stosunku do dalvika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R3, po kilku godzinach widzę, że jest kilka problemów jednak mi one nie przeszkadzają :D między innymi : zdarzyło mi się, że chciałem napisać SMS, klikałem po klawiaturze ale nic się nie pojawiało - utworzenie nowego sms załatwiło sprawę, czasami nie pojawia się dolna belka - wejście w menu i wyjście do pulpitu również sprawę załatwia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam było to tak zaimplementowane że ta transmisja się automatycznie włączała , pamiętam że jak miałem S2 Plus i chyba S2 Mini to tam też nie musiałem nic włączać bo to automatycznie się włączało , kwestia systemu a raczej jego ustawień :)

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z problemem z dźwiękiem powiadomień i dzwonka? Dźwięk na początku jest jakby przyspieszony, później jest już normalnie, w przypadku powiadomień jest to jednak bardzo uciążliwe. W ogólnym wątku na XDA ktoś to zgłosił ale nie było odzewu.

U mnie z dzwonkami wszystko ok. Jedyne co to trochę głupieje jak równocześnie dostaję powiadomienie o wydarzeniu z kalendarza i z google now. Ale to chyba dlatego, że próbuje równocześnie dwa dźwięki odegrać i wychodzi jakieś niewiadomoco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że CM 12 jest chyba najlepiej skrojony. Dziś testowałem na trasie. Jednocześnie zestaw samochodowy po Bluetooth muza i navi i połączenia przychodzące. Nic nie wywaliło. Żaden do tej pory sobie z tym zestawem apek sobie nie radził.

da się już z tgeo dzownić i odbierać połączenia?

 

Jednym słowem warto przesiadać się z cm11

 

bo jak klikłem aktualizację i zrobił mi się telefon bez funkcji dzwonienia to szału dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec z CM12.0, od teraz jest CM 12.1 :cool:

 

 


Przy przejściu z CM12.0 (CM11) na CM12.1 robimy FULL WIPE.

Edytowane przez fredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4h z CM12.1 R1 wygląda że:

  1. Są drobne braki w tłumaczeniu, parę tekstów jest po angielsku.
  2. Interfejs działa bardzo płynnie, lekkie lagi mam tylko na Asphalt 8 (ale działa a w CM12.0 było z tym kiepsko, przynajmniej w R1 i R2).
  3. MiBand działa łącznie ze smartlock, aparat foto też jest ok, jakość rozmów przez SIM1 jest bardzo dobra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz przechodził z 11 na 12 w taki sposób jak piszesz to raczej se daruj.

A skąd ja miałem o tym wiedzieć ;]

wyskoczyło okienko że jestn nowy android nie pisało nic że nowa wersja tylko była podana data wiec zrobiłęm klik i był płacz że tel nie działą....

 

 

 

btw jak rozumiecie full wipe - data cache i dalvik?

czy trzeba coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...