Jump to content

Redmi Note 8 / 8T - ROMy Global (stabilne i dev)

pkonrad

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mnie to wygląda na jakiś problem z serwerem Xiaomi, bo taki sam komunikat wyskakuje przy próbie aktualizacji na RN8 Pro, no chyba że już zdążyli wycofać softy, ale wtedy komunikat przy ręcznej instalacji z pliku był inny...

• Like 1

Mam teraz taki komunikat. Nie można zweryfikować..

Sorry,flash to this stable version in not allowed.. takie cos mam jak wybrałem OTA plik..

Rano dzisiaj pojawił sie update ale nie aktualizowałem poniewaz nie miałem WiFI , teraz juz jestem w domu ale i aktualizacji juz niema , o co kaman??

Panowie jak sie sprawuje rom miui polska na redmi note 8 zwykłym jak bateria? Bo dostałem dziś fona i sie bardzo zdziwiłem że nie ma apek telefon i smsy od miui a od google i przymierzam sie do doblokowania bl i wgrania miui polska.

Dnia 31.08.2020 o 17:46, danio napisał:

Panowie jak sie sprawuje rom miui polska na redmi note 8 zwykłym jak bateria? Bo dostałem dziś fona i sie bardzo zdziwiłem że nie ma apek telefon i smsy od miui a od google i przymierzam sie do doblokowania bl i wgrania miui polska.

Dobrze się sprawuje, nie zauważyłem żadnych problemów Mam 20.7.23 Aczkolwiek nie aktualizuje na razie czekam aż wyjdzie Miui 12 Eu Stable i się doczekać na razie nie mogę.

• 3 weeks later...
27 minut temu, aliens napisał:

a co to ?? przeciez obecnie jest 11.0.11.0 PCXEUXM

Po pierwsze to początek zdania piszemy z dużej litery. Popraw to w swoim poście. Po drugie Ty piszesz o telefonie Redmi Note 8T z EEA Stable ROM, ja o Redmi Note 8 z Global Stable ROM.

• 5 weeks later...