pkonrad

Redmi Note 8 / 8T - ROMy Global (stabilne i dev)

Recommended Posts

Powiem tak, dla mnie MIUI 10 > MIUI 11

na MIUI 10 nie było reklam, ikony na pulpicie był większe, a teraz są małe, za to interfejs w ustawieniach się powiększył

Musielibyśmy najpierw wiedzieć, jaką masz wersję MIUI (Global - PCXMIXM, EEA - PCXEUXM, RU - PCXRUXM..)

13 minut temu, Orjon napisał:

Musielibyśmy najpierw wiedzieć, jaką masz wersję MIUI (Global - PCXMIXM, EEA - PCXEUXM, RU - PCXRUXM..)

Mam PCXEUXM

1 godzinę temu, majka420 napisał:

Chciałabym wrócić z miui 11 na miui 10

Dlaczego?

Wkurza mnie to opóźnienie podświetlenia ikony WiFi a dzisiaj chciałam odblokować telefon odciskiem palca ( działał przez cały czas) i pokazał mi się czarny ekran ikoną baterii i zegar i nie reagował na nic.

Dnia 2.03.2020 o 00:10, angry napisał:

Może spróbuj fabryczne

Już już to robiłam i nic to nie dało. Miałam tak samo w Redmi note 4x ja zrobiłam aktualizację.

Wczoraj i dziś (dwa różne telefony) po zmianie regionu na Szwajcaria pojawiła się aktualizacja na EEA. 11.0.5.0 PCXEUXM

Już znalazłam i wgralam ale niestety nie udało mi sie zabloowac przez Miflash bootloadera.

27 minut temu, majka420 napisał:

Już znalazłam i wgralam ale niestety nie udało mi sie zabloowac przez Miflash bootloadera.

Bootloader powinno się udać zablokować komendą z telefonem podłączonym w trybie fastboot (z minimal adb&fastboot tool) fastboot oem lock

Właśnie nie mam odpowiedniego miflasha bo w tych nowszych wyskakują powiadomienia o sterownikach 

10 minut temu, majka420 napisał:

Właśnie nie mam odpowiedniego miflasha bo w tych nowszych wyskakują powiadomienia o sterownikach 

To wgrałeś i nie udało się zablokować, czy nie wgrałeś. Jak wgrałeś to do zablokowania wystarczy minimal adb&fastboot którego używałeś do wgrania twrp.

Posiadam Redmi Note 8t  MIUI Global 11.0.5.0 (PCXEUXM)  i dostałem aktualizacje zabezpieczeń z marca. Nie pobierałem tylko przełożyłem na później, teraz gdy chciałem ją pobrać to zniknęła. Dlaczego?

9 godzin temu, pawel789 napisał:

Posiadam Redmi Note 8t  MIUI Global 11.0.5.0 (PCXEUXM)  i dostałem aktualizacje zabezpieczeń z marca. Nie pobierałem tylko przełożyłem na później, teraz gdy chciałem ją pobrać to zniknęła. Dlaczego?

Trzeba było pobrać i zaczekać ewentualnie z samą aktualizacją ;) Ten update jest na prawdę świetny ze względu na optymalizację baterii. Mój obecnie trzyma lepiej niż nowy na globalu. Nie wiem jakim cudem, ale tak jest 

WItam

A ma ktoś problem w 8T z AdAway po aktualizacji do V11.0.7.0.PCXEUXM?  Po aktualizacji wyskakuje mi komunikat jak na zrzucie ekranu. Zmieniłem plik docelowy hosts zgodnie z sugestią i nic nie pomogło. W Magisk Managerze włączyłem opcje systemless hosts i też bez efektu wciąż ten sam komunikat w AdAway. Ponowna instalacja Adaway też niczego nie naprawiła. Ktoś może wie gdzie leży problem? 

Z góry dzięki za pomoc :)

Screenshot_2020-03-26-14-00-38-834_org.adaway.jpg

1 godzinę temu, pawel789 napisał:

Jak ręcznie wymusić aktualizację?

@pkonrad wrzucił linki. Pobierz zip do swojego romu, wrzuć na kartę i odpal z ota. Proste ;) 

6 minut temu, muzior napisał:

@pkonrad wrzucił linki. Pobierz zip do swojego romu, wrzuć na kartę i odpal z ota. Proste ;) 

Możesz powiedzieć jak odpalić zipa z ota ?

Trzeba wejść w Ustawienia -> O telefonie -> Aktualizacja systemu. Następnie jeśli nie masz odblokowanej opcji ręcznej instalacji z pliku należy kliknąć 10 razy w logo "11". Po odblokowaniu tej funkcji klikasz trzy kropki z prawym górnym rogu, a następnie Wybierz paczkę aktualizacji. Wskazujesz pobrany plik *.zip (OTA lub Recobery) z ROMem i to wszytko. 

Była o tym mowa na forum milion razy. Wystarczy użyć opcji szukaj.

Witam jaki polecacie ROM do RN 8 w którym bateria trzyma najdłużej ?? Z góry dzięki za poradye3101681aa8805c2eb797aabe65b9478.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Pojawił się nowy Global Stable ROM dla Redmi Note 8T

MIUI V11.0.4.0.PCXMIXM

Recovery (1.9 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.PCXMIXM/miui_WILLOWGlobal_V11.0.4.0.PCXMIXM_83916e7361_9.0.zip

OTA (286 MB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.PCXMIXM/miui-blockota-willow_global-V11.0.3.0.PCXMIXM-V11.0.4.0.PCXMIXM-00b72f8ff8-9.0.zip

Changelog

• Optimization: Increased system stability
  • Optimization: Reduced system lag

58 minut temu, convi33 napisał:

Można instalować na Redmi Note 8??

Poczeka na rom dla twojego "ginkgo". Ten jest dla "willow". Dodatkowo dla wersji globalnej, a nie  global EEA z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Jest też wersja EEA:

Redmi Note 8T – EEA Stable ROM

V11.0.9.0.PCXEUXM

Changelog:
Optimization: Increased system stability
Optimization: Reduced system lag

Recovery: miui_WILLOWEEAGlobal_V11.0.9.0.PCXEUXM_9d774ae5d2_9.0.zip
OTA: miui-blockota-willow_eea_global-V11.0.7.0.PCXEUXM-V11.0.9.0.PCXEUXM-5797b207f4-9.0.zip

Edited by radier

Warto się przenieść z romu EEA na Xiaomi.eu oczywiście wersja stabilna ????

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka