Skocz do zawartości

Redmi Note 8 / 8T - ROMy Global (stabilne i dev)


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym wrócić z miui 11 na miui 10, skąd mogę pobrać oryginalny soft w wersji Global  dla redmi note 8t ?

Czy ten soft będzie dobry ? https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900375

Czy mogę wgrać ten soft przez OTA ?

 

 

 

Edytowane przez majka420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Redmi Note 8 / 8T - ROMy Global (stabilne i dev)
  • mrosi przypiął/eła ten temat
27 minut temu, majka420 napisał:

Już znalazłam i wgralam ale niestety nie udało mi sie zabloowac przez Miflash bootloadera.

Bootloader powinno się udać zablokować komendą z telefonem podłączonym w trybie fastboot (z minimal adb&fastboot tool) fastboot oem lock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, majka420 napisał:

Właśnie nie mam odpowiedniego miflasha bo w tych nowszych wyskakują powiadomienia o sterownikach 

To wgrałeś i nie udało się zablokować, czy nie wgrałeś. Jak wgrałeś to do zablokowania wystarczy minimal adb&fastboot którego używałeś do wgrania twrp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, pawel789 napisał:

Posiadam Redmi Note 8t  MIUI Global 11.0.5.0 (PCXEUXM)  i dostałem aktualizacje zabezpieczeń z marca. Nie pobierałem tylko przełożyłem na później, teraz gdy chciałem ją pobrać to zniknęła. Dlaczego?

Trzeba było pobrać i zaczekać ewentualnie z samą aktualizacją ;) Ten update jest na prawdę świetny ze względu na optymalizację baterii. Mój obecnie trzyma lepiej niż nowy na globalu. Nie wiem jakim cudem, ale tak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

A ma ktoś problem w 8T z AdAway po aktualizacji do V11.0.7.0.PCXEUXM?  Po aktualizacji wyskakuje mi komunikat jak na zrzucie ekranu. Zmieniłem plik docelowy hosts zgodnie z sugestią i nic nie pomogło. W Magisk Managerze włączyłem opcje systemless hosts i też bez efektu wciąż ten sam komunikat w AdAway. Ponowna instalacja Adaway też niczego nie naprawiła. Ktoś może wie gdzie leży problem? 

Z góry dzięki za pomoc :)

Screenshot_2020-03-26-14-00-38-834_org.adaway.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wejść w Ustawienia -> O telefonie -> Aktualizacja systemu. Następnie jeśli nie masz odblokowanej opcji ręcznej instalacji z pliku należy kliknąć 10 razy w logo "11". Po odblokowaniu tej funkcji klikasz trzy kropki z prawym górnym rogu, a następnie Wybierz paczkę aktualizacji. Wskazujesz pobrany plik *.zip (OTA lub Recobery) z ROMem i to wszytko. 

Była o tym mowa na forum milion razy. Wystarczy użyć opcji szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pojawił się nowy Global Stable ROM dla Redmi Note 8T


MIUI V11.0.4.0.PCXMIXM


Recovery (1.9 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.PCXMIXM/miui_WILLOWGlobal_V11.0.4.0.PCXMIXM_83916e7361_9.0.zip

OTA (286 MB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.PCXMIXM/miui-blockota-willow_global-V11.0.3.0.PCXMIXM-V11.0.4.0.PCXMIXM-00b72f8ff8-9.0.zip


Changelog

  • Optimization: Increased system stability
  • Optimization: Reduced system lag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też wersja EEA:

Redmi Note 8T – EEA Stable ROM

V11.0.9.0.PCXEUXM

Changelog:
Optimization: Increased system stability
Optimization: Reduced system lag


Recovery: miui_WILLOWEEAGlobal_V11.0.9.0.PCXEUXM_9d774ae5d2_9.0.zip
OTA: miui-blockota-willow_eea_global-V11.0.7.0.PCXEUXM-V11.0.9.0.PCXEUXM-5797b207f4-9.0.zip

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...