Skocz do zawartości

Mi A3 - Android 10/11 Official Update


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomi oficjalnie udostępniło aktualizację do Andorid 10 dla Xiaomi Mi A3. Narazie aktualizacja poszła tylko do wybrańców.

ER9akwkU8AAkjph.thumb.jpg.bfcfcd28eb46cb28428a2b0b1082ddab.jpg

 

Urządzenie: Xiaomi Mi A3

Nazwa kodowa: laurel_sprout

Region: Global Stable

Wersja: V11.0.7.0.QFQMIXM

Data wydania: 29/02/2020 

Wersja: Android 10

Typ: Recovery

Rozmiar: 1.3 GB

Pobierz: http://hugeota.d.miui.com/V11.0.7.0.QFQMIXM/miui_LAURELSPROUTGlobal_V11.0.7.0.QFQMIXM_e4332e88a7_10.0.zip

 

Poprawcie mni jeśli się mylę, ale z poziomu trybu recovery powinno się ręcznie dać wgrać update z linku piwuzwj.

Tryb recovery włączamy tak: wyłącz smartfon, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania i zmniejszania głośności, aż pojawi się ekran Recovery Mode. Z tego poziomu powinno dać się zainstalować ROM z pliku *.zip bez roota i odblokowanego bootloade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Xiaomi wznowiło aktualizację do Android 10 dla Mi A3

Jest to nowszy ROM od tego wypuszczonego 3 tygodnie temu, aktualizacja powinna już być widoczna przez OTA. Ciekawe czy tym razem obejdzie się bez jakiś poważnych wpadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2020 o 13:18, pkonrad napisał:

Poprawcie mni jeśli się mylę, ale z poziomu trybu recovery powinno się ręcznie dać wgrać update z linku piwuzwj.

Teraz tak w sumie wpadłem na pomysł żeby spróbować wgrać z adb sideload - przecież w zwykłym recovery na Android One można to zrobić. Przez ten tryb aktualizacje powinny normalnie przejść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pkonrad napisał:

A próbowałeś wrzucić plik recovery na kartę SD. Zmienić nazwę na update.zip z poziomu tel. wejść w tryb recovery. Tam można wybrać instalację z karty SD.

Może masz jakąś radę co postąpić gdy wyskakuje Instalation aborted Status 1, próbowałem także przez ADB jak i prez kartę sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pkonrad napisał:

Jak widać na powyższym screenie ostatni ROM na Andoid 10 został cofnięty. Do trzech razy sztuka, może następnym razem się uda.

Z A1 nie było problemu , a w tym przypadku widac że robią ta "na siłe" i od!@#$% się

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy cytowanych obrazków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.04.2020 o 20:13, bungar napisał:
Mój brat też już ma od kilku dni, ja jeszcze nie mam 

IMG-20200425-WA0006.jpg

Najnowsza kompilacja ma numer V11.0.14.0.QFQMIXM
 

Link: https://bigota.d.miui.com/V11.0.14.0.QFQMIXM/miui_LAURELSPROUTGlobal_V11.0.14.0.QFQMIXM_a24771a399_10.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2020 o 10:14, bungar napisał:

Jest ktoś kto jeszcze nie ma aktualizacji?

Z aktualizacjami jest tak, że jedni dostają je momentalnie, a drudzy z kolei np. po 2 tygodniach. Sam u siebie nie raz miałem sytuację, że inni użytkownicy już dawno zaktualizowali oprogramowanie, a ja dostawałem OTA miesiąc później od nich. Trzeba być cieprliwym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...